Magazin |

Gönül Dağı dizisinden kötü haber geldi! Vedası Herkesi Üzecek

Cumartesi akşamları yayınlanan Gönül Dağı dizisinden yine kötü bir haber geldi. Bu ayrılık kararı ile birlikte izleyici yine şaştı kaldı.

TRT 1'de Anadolu insanının sıcak hikayesinin anlatıldığı Gönül Dağı dizisi gönüllerde taht kurmaya devam ediyor. Gülsüm Ali İlhan ve Berk Atan'ın başrol oynadığı diziye yeni sezonda bir isim daha dahil oldu.

Gönül Dağı dizisinden bir kötü haber daha geldi. Ayrılıkların ardı arkasının kesilmediği dizide Elif Hemşire'nin uzun yıllardır yurt dışında yaşayan babası Arif kısa bir süre önce projeye dahil olmuştu.

Gönül Dağı Arif (Elif'in babası) kim? Cem Kurtoğlu kimdir, kaç yaşında,  nereli, kimdir?

Dizide daha birkaç bölüm yer alan Cem Kurtoğlu'nun ani bir kararla veda ettiği öğrenildi. Babası Arif'in böbrek yetmezliği yaşadığını öğrenmesinin ardından Elif Hemşire, böbreğini verme kararı almıştı. Gönül Dağı 48. yeni bölümde Halime'nin Arif'e, "Elif'in peşini bırak" dediği duyuluyor. Elif ile konuşmasında ise "Baban zannettiğin gibi biri değil" diyor.

Gönül Dağı'na Savaşçı dizisinden bomba transfer! İşte o isim ve  canlandıracağı karakter...

ARİF'İN FOYASI ORTAYA ÇIKIYOR

Halime'nin Arif'e çıkışının ardından Arif'in foyası ortaya çıkıyor. Bunun ardından ise Cem Kurtoğlu'nun veda edeceği öğrenildi.