Popüler Haberler

Gönül Dağı 27. bölüm izle

Gönül Dağı 27. bölüm full izlemek için yayında. Cumartesi akşamında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinin son bölümü tek parça halinde Youtube platformundan izlenebilecek. Peki, Gönül Dağı 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gönül Dağı 27. bölüm ile 8 Mayıs akşamında TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Berk Atan ile Gülsim Ali İlhan’ın oynadığı Gönül Dağı dizisinin 27. son bölümünde; Araba İcadı Yarışması’nın artık zamanı gelmiştir. Taner ve amcaoğulları, henüz bitmemiş olan arabalarını tamamlamak için yoğun bir çalışma aşaması içerisine girmişlerdir.

Öte yandan Taner, babası tutuklandığı için moralsiz olan Dilek’i, yeniden hayata döndürmek için çaba harcayacaktır. Yarışma günü geldiğinde amcaoğulları; Dilek, Cemile ve Asuman’ı da yanlarına alarak yarışmaya gidecektir. Taner’in yarışmayı kazanması kesin iken alacağı karar ne olacaktır?

Sefer ve Zahide’nin düğün zamanı yaklaşırken, ev meselesini çözmeleri gerekmektedir. Selami ve Keriman’ı aileleriyle barıştırma kararı alırlar. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır. Devreye Gülsüm Öğretmen’in girmesiyle birlikte işler iyice büyüyecektir. Sonunda Selami ve Keriman, aileleriyle barışabilecek midir?

Gönül Dağı 27. bölümünü izlemek için tıklayınız

Sitene Ekle

Yorumlar