Popüler Haberler

Gökdelen filminin konusu nedir? Gökdelen oyuncuları kimlerdir?

16 Aralık Çarşamba günü Star TV yayın akışında yer alan Gökdelen filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Komedi türündeki film Gökdelen hangi kanalda? Gökdelen oyuncuları kimlerdir?

16 Aralık Star TV yayın akışında yer alan Gökdelen adlı aksiyon filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Hızlı ve Öfkeli’den tanıdığımız Dwayne Johnson’a birbirinden değerli ve başarılı birçok oyuncunun eşlik ettiği Gökdelen filmi 2018 yılında vizyona girmiştir. Gökdelen filminin başarılı oyuncuları ve hikayesi ile seyircileri ekranın başına kilitleyecek. Peki, Gökdelen filminin konusu nedir? Gökdelen oyuncuları kimlerdir?

Gökdelen Filminin Konusu Nedir?

Will Sawyer, eski bir FBI Rehine Kurtarma Ekibi lideridir. Fakat artık gökdelenlerin güvenliğini değerlendirmektedir. Çin’deki görevi sırasında dünyanın en uzun ve en güvenli binası ateşler içinde kalınca tüm suç onun üzerine atılır. Bu olay üzerine artık aranan bir adam olan Will, yangının sorumlularını bularak adını temizlemeli ve binanın içinde sıkışıp kalmış olan ailesini ateş hattından kurtarmalıdır.

Gökdelen filminin konusu nedir? Gökdelen oyuncuları kimlerdir?

Yönetmen ve senarist koltuğunda “Yakar Top”, “Bu Nasıl Aile?” ve “Merkezi İstihbarat” filmleriyle tanınan Rawson Marshall Thurber’ın oturduğu filmde Will Sawyer karakterini Jumanji: Vahşi Orman, Hızlı ve Öfkeli, San Andreas Fayı ile tanınan Dwayne Johnson yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca “Orange is the New Black”in yıldızı Pablo Schreiber, “Land of Mine” filminden tanıdığımız Roland Møller, “Preacher” dizisinden Noah Taylor, Kevin Rankin, Neve Campbell, Byron Mann, Chin Han, Paul McGillion, Byron Lawson, Hannah Quinlivan ve Adrian Holmes gibi isimlerin de yer alıyor. Görüntü yönetmenliğini Robert Elswit’in üstlendiği filmin müzikleri Steve Jablonsky’e ait.

Gökdelen Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Yönetmen: Rawson Marshall Thurber

Oyuncular: Dwayne Johnson, Neve Campbell, Chin Han

Tür: Aksiyon, Gerilim

Yapım Yılı: 13 Temmuz 2018 / 1s 43dk