Popüler Haberler

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? 8 Mayıs gün birincisi!

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? 8 Mayıs gün birincisi! Kanal D ekranlarının en çok izlenen programlarından biri olan Gelinim Mutfakta heyecanla devam ediyor. Programın yeni bölümü izleyenler tarafından rağbet görmektedir. Fatih Ürek'in sunuculuğunu üstlendiği programda dün hangi yarışmacının kaç puan aldığı merak edilen konular arasında yer almaktadır. Peki, Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? 8 Mayıs gün birincisi! Detaylar haberimizde...

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu?  Fatih Ürek'in sunduğu Gelinim Mutfakta programı ilgi ile izlenmeye devam ediliyor. Bugün haftanın son gününde kimin kazandığı merak edilip arama motorlarından araştırılmaya devam ediliyor. Fatih Ürek'in sunduğu Gelinim Mutfakta programında haftanının birincisinin kim olduğu araştırılmaya devam ediliyor. Bugün kimin kazanacağı merak ediliyor. Peki, Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? 8 Mayıs gün birincisi! Detaylar haberimizde...

Gelinim Mutfakta Sunucusu Fatih Ürek Kimdir? Aslen Nereli ...

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Elif ve Neslihan arasından haftanın en yüksek puanını alarak 5 altın bileziğin sahibi olan gelin 68 puanla Neslihan olarak açıklandı. 

Günün en düşük puanını alan gelini 5 puanla Hatice oluyor.

Hatice'nin ardından en düşük puanı alan ikinci gelin 8 puanla Betül oluyor.

15 puanlı Neslihan ise gün birincisi oldu. Elif'se 9 puanla gün ikincisi oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 7 MAYIS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Günün en düşük puanını alan gelini 3 puanlı Betül oluyor. Normalde 5 puan alan Betül'ün iki puanı kural ihlali nedeniyle kesiliyor.

9 puanlı Hatice günün en düşük ikinci puanını alıyor.

Günün en yüksek puanını alan ve çeyrek altını kazanan gelinse 14 puanla Neslihan oldu. Elif ise 12 puanla ikinci oluyor.

GELİNİM MUTFAKTA 6 MAYIS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinim Mutfakta'da bugün günün en yüksek puanın alarak çeyrek altını kazanan gelin Neslihan oldu. İkinciliği ise 13 puan ile Elif aldı. Hatice 11 puanla üçüncü olurken Betül 10 puan ile sonuncu oldu.

 

GELİNİM MUTFAKTA 5 MAYIS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Günün en düşük puanını alan gelini 7 puanla Neslihan olarak duyuruldu.

Neslihan'dan sonra en düşük puanı alan gelin 8 puanlı Betül oldu.

18 puan elde eden ve çeyrek altının sahibi olan gelinse Elif olarak açıklandı. Hatice ise 14 puanla gün ikincisi oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 4 MAYIS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

 

Günün en düşük puanını alan gelini 10 puanla Betül oluyor.

Betül'ün ardından günün en düşük puanını alan ikinci gelini 11 puanla Hatice olarak açıklandı.

Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelinse 16 puanla Neslihan oluyor. 13 puanlı Elif'se gün ikincisi oldu.