Popüler Haberler

Gelinim Mutfakta 7 Mayıs birincisi kim oldu? 7 Mayıs gün birincisi!

Gelinim Mutfakta 7 Mayıs birincisi kim oldu? 7 Mayıs Perşembe günü Gelinim Mutfakta programında kimin kazandığı merakla arama motorlarından araştırılmaya devam ediliyor. Fatih Ürek'in sunuculuğunu üstlendiği programda dün hangi yarışmacının kaç puan aldığı merak edilen konular arasında yer almaya devam etmektedir. Peki, Gelinim Mutfakta 7 Mayıs birincisi kim oldu? 7 Mayıs gün birincisi! Detaylar haberimizde..

Gelinim Mutfakta 7 Mayıs birincisi kim oldu?  Kanal D ekranlarının en çok izlenen programlarından biri olan Gelinim Mutfakta heyecanla devam ediyor. Programın yeni bölümü izleyenler tarafından rağbet görmektedir. Programında geçen hafta birincisinin kim olduğu merak edilmeye devam ediliyor. Programda bugün neler yaşandığı da merak edilmektedir. Gelinim Mutfakta gün birincisini sizler için araştırdık. Peki, Gelinim Mutfakta 7 Mayıs birincisi kim oldu? 7 Mayıs gün birincisi! Detaylar haberimizde...

Gelinim Mutfakta 13 Mart birincisi ve çeyrek altını kazanan gelini ...

GELİNİM MUTFAKTA 7 MAYIS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Günün en düşük puanını alan gelini 3 puanlı Betül oluyor. Normalde 5 puan alan Betül'ün iki puanı kural ihlali nedeniyle kesiliyor.

9 puanlı Hatice günün en düşük ikinci puanını alıyor.

Günün en yüksek puanını alan ve çeyrek altını kazanan gelinse 14 puanla Neslihan oldu. Elif ise 12 puanla ikinci oluyor.

GELİNİM MUTFAKTA 6 MAYIS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinim Mutfakta'da bugün günün en yüksek puanın alarak çeyrek altını kazanan gelin Neslihan oldu. İkinciliği ise 13 puan ile Elif aldı. Hatice 11 puanla üçüncü olurken Betül 10 puan ile sonuncu oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 5 MAYIS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Günün en düşük puanını alan gelini 7 puanla Neslihan olarak duyuruldu.

Neslihan'dan sonra en düşük puanı alan gelin 8 puanlı Betül oldu.

18 puan elde eden ve çeyrek altının sahibi olan gelinse Elif olarak açıklandı. Hatice ise 14 puanla gün ikincisi oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 4 MAYIS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

 

Günün en düşük puanını alan gelini 10 puanla Betül oluyor.

Betül'ün ardından günün en düşük puanını alan ikinci gelini 11 puanla Hatice olarak açıklandı.

Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelinse 16 puanla Neslihan oluyor. 13 puanlı Elif'se gün ikincisi oldu.

Yorumlar