Popüler Haberler

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs birincisi kim oldu? 12 Mayıs gün birincisi!

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs birincisi kim oldu? 12 Mayıs Salı günü Gelinim Mutfakta programında kimin kazandığı merakla arama motorlarından araştırılmaya devam ediliyor. Fatih Ürek'in sunuculuğunu üstlendiği programda dün hangi yarışmacının kaç puan aldığı merak edilen konular arasında yer almaya devam etmektedir. Peki, Gelinim Mutfakta 12 Mayıs birincisi kim oldu? 12 Mayıs gün birincisi! Detaylar haberimizde...

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs birincisi kim oldu? Kanal D ekranlarının en çok izlenen programlarından biri olan Gelinim Mutfakta heyecanla devam ediyor. Programın yeni bölümü izleyenler tarafından rağbet görmektedir. Programında geçen hafta birincisinin kim olduğu merak edilmeye devam ediliyor. Gelinim Mutfakta programında geçen haftanın birincisinin kim olduğu merakla araştırılmaktadır. Peki, Gelinim Mutfakta 12 Mayıs birincisi kim oldu? 12 Mayıs gün birincisi! Detaylar haberimizde...

Fatih Ürek ve Gelinim Mutfakta başarısı! - Televizyon Haberleri

GELİNİM MUTFAKTA 12 MAYIS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Günün en düşük puanını alan gelini 5 puanla Kıymet olarak belirlendi.

Kıymet'in ardından en düşük puanı alan ikinci gelin 13 puanla Neslihan oldu.

Günün en yüksek puanını alan ve aynı zamanda çeyrek altının sahibi olan gelinse 18 puanla Elif oldu. Hatice ise 16 puanla gün ikincisi oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 11 MAYIS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Neslihan'ın ardından en düşük puanı alan ikinci gelin 2 puanı kesilen 8 puanlı yeni yarışmacı oldu.

Günün en yüksek puanını elde eden ve çeyrek altının sahibi olan yarışmacı ise 15 puanla Hatice oldu. 12 puanlı Elif ise gün ikincisi oldu.

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Elif ve Neslihan arasından haftanın en yüksek puanını alarak 5 altın bileziğin sahibi olan gelin 68 puanla Neslihan olarak açıklandı. 

Günün en düşük puanını alan gelini 5 puanla Hatice oluyor.

Hatice'nin ardından en düşük puanı alan ikinci gelin 8 puanla Betül oluyor.

15 puanlı Neslihan ise gün birincisi oldu. Elif'se 9 puanla gün ikincisi oldu.

 

GELİNİM MUTFAKTA 7 MAYIS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Günün en düşük puanını alan gelini 3 puanlı Betül oluyor. Normalde 5 puan alan Betül'ün iki puanı kural ihlali nedeniyle kesiliyor.

9 puanlı Hatice günün en düşük ikinci puanını alıyor.

Günün en yüksek puanını alan ve çeyrek altını kazanan gelinse 14 puanla Neslihan oldu. Elif ise 12 puanla ikinci oluyor.

 

GELİNİM MUTFAKTA 6 MAYIS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinim Mutfakta'da bugün günün en yüksek puanın alarak çeyrek altını kazanan gelin Neslihan oldu. İkinciliği ise 13 puan ile Elif aldı. Hatice 11 puanla üçüncü olurken Betül 10 puan ile sonuncu oldu.