Magazin |

Gelin adayı Solmaz şarkıcılığa da adım attı!

Katıldığı evlendirme programlarında ettiği danslarla ve agresif tavırlarıyla adını duyuran Solmaz Çiros, müzik dünyasına adım attı.

Daha önce Aşkı-ı Roman dizisiyle oyunculuk yapmayı deneyen fakat başarılı olamayan gelin adayı Solmaz Çiros, "Buraya Kadar" klibiyle şov dünyasına dönüş yaptı. Klibinin sosyal paylaşım platformlarında müjdesini veren gelin adayı Solmaz'a en büyük destek de Seda Sayan'dan geldi. Seda Sayan Solmaz Çiros'un klibini Instagram hesabından paylaşarak fenomen gelin adayına başarılar diledi.

"İYİ Kİ VARSINIZ, SİZİ ÇOK SEVİYORUM"

Gelin adayı sosyal medya hesabından müjdesini verdiği yeni şarkısının klibini, "Geri sayım başladı... Yarın benim hayatımda çok önemli bir gün. Yeni ve tecrübesiz olduğum bu işte; single çalışmaları boyunca bana ustalık eden, eğiten, yol gösteren, destek olan Firuz Anlı, Kerem Ökten ve Himmet Kılınç'a çok teşekkür ederim. Adım attığım bu yeni ve zor yolda; her zaman, her kararımda olduğu gibi yanımda olan, dualarını üstümden eksik etmeyen sevenlerime çok teşekkür ederim. Çok çalıştım, çok emek verdim, inşallah sizin sevip, beğeneceğiniz, iyi bir iş çıkarabilmişimdir. İyi ki varsınız, sizi çok seviyorum" notuyla haber verdi.

AŞKI TARAFINDAN DOLANDIRILMIŞTI

Solmaz Çiros aynı yarışmada tanıştığı Kaan Güvenilir ile Türkiye'nin konuştuğu bir aşk yaşamış daha sonra dolandırılıp terkedilmişti.