Medya

Geleceğe Dönüş 3 filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Nerede çekilmiştir?

9 Ekim günü ATV yayın akışında yer alan Geleceğe Dönüş 3 adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Geleceğe Dönüş 3 hangi kanalda? Geleceğe Dönüş 3 oyuncuları kimlerdir?

9 Ekim günü ATV yayın akışında yer alan Geleceğe Dönüş 3 adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Geleceğe Dönüş 3 1990 yılında vizyona girmiştir..

GELECEĞE DÖNÜŞ 3 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Bir önceki serüvenin sonunda, 1955 yılında kısılıp kalan Marty’yi kurtarmak için Dr. Brown zamanda seyahat eder. Ancak kendisi 1885’e gelip DeLorean bozulduğu ve o zamanın teknolojisi yetmediği için burada takılan Doktor, Marty’ye bir mektup yazarak arabayı gömdüğü yeri söyler.

1955’teki Marty bu sayede arabayı bulur ve Doktoru kurtarmaya vahşi batıya gelir. Tabii burada işler umduğu gibi olmaz zira hem iyi doktor çok feci aşık olmuş hem de peşine onu öldürmek isteyen bir kanun kaçağı çetesini takmıştır.

Geleceğe Dönüş 3 filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Nerede çekilmiştir?

Geleceğe Dönüş 2 ile birlikte kotarılmış olan bu son film, teknik kadro ve oyuncularda bir değişiklik gereği olmaksızın üçlemeyi mütevazi bir şekilde bağlıyor. Yine de önceki kardeşlerini, özellikle de 1985’teki klasiği mumla aratıyor.

GELECEĞE DÖNÜŞ 3 FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen: Robert Zemeckis

Oyuncular: Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Thomas F. Wilson

Tür: Bilimkurgu, Macera, Komedi

Yapım Yılı: 24 Ağustos 1990 / 1s 59dk

Yorumlar