Yaşam

Gece yarısı cinneti! Annesini, eşini ve 5 çocuğunu rehin aldı

Adıyaman’da madde kullandığı iddia edilen bir kişi annesini, eşini ve 5 çocuğunu rehin aldı. Çığlık seslerini duyan mahalle sakinleri polise ihbarda bulundu. Polis ekiplerini gören şahsın bir anlık dalgınlığından faydalanan rehineler hızla dışarıya koşarak kurtuldu.

Adıyaman merkez Musalla mahallesi 1507 Sokak içerisinde ikamet eden yabancı uyruklu Yasir S., iddiaya göre aldığı maddenin etkisiyle gece saatlerinde annesini, eşini ve yaşları 2 ile 15 arasında değişen 5 çocuğunu rehin aldı.

Çığlık seslerinin duyulması üzerine sokağa inen mahalle sakinleri durumu fark ederek polis ekiplerine bilgi verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekiplerini gören şahsın bir anlık dalgınlığından faydalanan rehineler hızla dışarıya koştu.

Rehinelerin peşinden dışarıya koşan şahıs olay yerine yeni giren polis ekiplerince yakalandı. Polis ekiplerine direnen şahıs, polis merkezine gitmemek için yoğun çaba sarf etti. Elleri kelepçelenen şahıs, güçlükle de olsa polis ekip aracına bindirildi. Şahıs, sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü.

Şahsın rehin aldığı annesi, eşi ve 5 çocuğunun ise sağlık durumlarının iyi olduğu ve şikayetçi oldukları öğrenildi.

İHA

Sitene Ekle