Popüler Haberler |

Garanti Bankası emekli promosyonu ne kadar? Garanti BBVA emeki promosyonu ne zaman ödenecek 2020?

Garanti Bankası emekli promosyonu ne kadar? 3 yılda bir olmak şartıyla emeklilere verilen promosyonlar yatırılmaya başladı. Milyonlarca emekli geçerli sözleşmeleri imzalayarak anlaşmalı bankalardan emekli promosyon ücretlerini alıyor. Garanti BBVA üzerinden promosyon alacak binlerce emekli, ne zaman yatacak? Kaç para yatırılacak? Sorularının cevapları araştırılmaya başlandı. İşte Garanti Bankası emekli promosyonu ne kadar? Garanti BBVA emeki promosyonu ne zaman ödenecek 2020? Detaylar...

Garanti Bankası emekli promosyonu ne kadar? Milyonlarca emekli geçerli sözleşmeleri imzalayarak anlaşmalı bankalardan emekli promosyon ücretlerini alıyor. Garanti BBVA üzerinden promosyon alacak binlerce emekli, ne zaman yatacak? Kaç para yatırılacak? Sorularının cevapları araştırılmaya başlandı. 3 yılda bir olmak şartıyla emeklilere verilen promosyonlar yatırılmaya başladı. İşte Garanti Bankası emekli promosyonu ne kadar? Garanti BBVA emeki promosyonu ne zaman ödenecek 2020? Merak edilen detaylar haberimizde...

Garanti BBVA ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) arasında imzalanan yeni protokol ile emekli maaşını 3 yıl boyunca Garanti BBVA'dan alma taahhüdü veren emekliler, ek ürün koşulu olmadan 1.200 TL'ye varan nakit promosyon ödemesi alabilecek.

Garanti BBVA'dan yapılan açıklamaya göre, Garanti BBVA, 1.500 liraya kadar emekli maaşı alanlara 800 lira, 1.500-2 bin 500 lira arasında emekli maaşı alanlara 1.000 lira, 2 bin 500 lira ve üstünde maaş alanlara ise 1.200 lira nakit promosyon ödemesi yapacak.

Böylece Garanti BBVA, emeklilere ödediği promosyonda yüzde 166'lık artış gerçekleştirmiş olacak. Maaşını Garanti BBVA'dan alan emekliler, yüzde 0,99 faiz oranlı özel ihtiyaç kredisinden faydalanabilecek.

Garanti BBVA'lı emekliler, şubeye gitmeye gerek kalmadan, ATM, mobil ve internet bankacılığı aracılığıyla maaşlarını kolayca Garanti BBVA'ya taşıyabilecek.