Spor |

Galatasaray'da Selçuk İnan veda paylaşımı yaptı!

Fatih Terim'in ayrılığı sonrası Galatasaray'da birçok isim veda etti. Selçuk İnan sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayınladı.

Süper Lig'de alınan kötü sonuçlar Galatasaray'da başta teknik direktör Fatih Terim ve birçok isimle yolların ayrılmasına neden oldu. Terim'in yardımcısı olan Selçuk İnan da bu ayrılıkla birlikte kulübe veda etti.

İşte Selçuk İnan'ın veda mesajı...

"2011 yılında kapısından futbolcu olarak girdiğim büyük Galatasaray camiasında, sarı kırmızı forma ile kazandığım ve gurur duyduğum sayısız zaferlerin, kupaların ve şampiyonlukların ardından futbol kariyerimi kaptan olarak bitirdim. Bir futbolcunun hayatında sahada yaşayabileceği en güzel anlara, sevinçlere, heyecanlara hem hizmet hem de şahitlik ettim." sözleri ile başladı.

"Verilen her göreve de layık olmaya çalıştım"

"Antrenörlük görevini de futbolculuk dönemimde olduğu gibi aynı istekle, çok çalışarak, öğrenerek, öğrendiklerini aktararak, gelişmeye ve geliştirmeye odaklı bir şekilde yapmaya çalıştım. Verilen her göreve de layık olmak için elimden geleni yaptım."

"Bana sunulan her fırsatın kıymetini bildim"

"Bu camiada bana sunulan her fırsat ve katabildiğim her değerin, her zaman kıymetini bildim. Bu sürede yanımda olan, birlikte mücadele ettiğim, yol arkadaşlığı yaptığımız herkese, desteğini her zaman hissettiğim taraftarlarımıza müteşekkirim."

"Teşekkürün en büyüğü Fatih hocama..."

"Teşekkürün en büyüğünü de beni iyi bir teknik direktör olacağıma inandırıp teşvik eden, bilgisini ve tecrübesini hiç esirgemeyen Fatih hocama ve desteğini, duasını eksik etmeyen aileme etmek isterim."