Galatasaray'a dava açan Feghouli'den olay tepki: Kimseden çalmadım ve faiz talep etmedim...

Galatasaray'a alacakları için dava açan Sofiane Feghouli, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Cezayirli futbolcu ''5 sezondur gecikmeleri kabul ettim. Hakkım olan için talepte bulundum. Kimseden çalmadım ve faiz talep etmedim. Birlikte kazandık, saygı devam etmeli" dedi. 

Sofiane Feghouli, geçtiğimiz günlerde Galatasaray'a dava açtığını açıklamıştı. 

Cezayirli geçmiş sezonlardan alacakları olduğu nedeniyle duruma avukatına ilettiğini belitrmişti.

''BİRLİKTE KAZANDIK, SAYGI DEVAM ETMELİ''

Feghouli sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda; "Kulübü içtenlikle seviyorum ve taraftarın önünde oynamayı sevdim. Kalıcı anılar edindim. 5 sezondur gecikmeleri kabul ettim. Hakkım olan için talepte bulundum. Kimseden çalmadım ve faiz talep etmedim. Birlikte kazandık, saygı devam etmeli." dedi. 

SARI-KIRMIZILILARA DAVA AÇTIĞINI AÇIKLAMIŞTI

Feghouli dava açtığını; "Galatasaray'daki alacağımı tahsil etmek için çok uğraştım, bizzat Dursun Özbek ile çözüm bulmaya çalıştık fakat bu imkansızdı. Bu transfer döneminde ekonomik sıkıntıların olmadığını gördüm. Avukatıma, Galatasaray'ın borcu neyse almasını söyledim." sözleriyle açıklamıştı. 

İŞTE O PAYLAŞIM:

 

 

 

Galatasaray'a dava açan Feghouli'den olay tepki: Kimseden çalmadım ve faiz talep etmedim... ile ilgili etiketler Galatasaray maaş sofiane feghouli alacak davası