Galatasaray Lucas Torreira'yla anlaşmaya vardı! Transferi resmen KAP'a bildirdi

Galatasaray Lucas Torreira transferlerini KAP'a bildirdi. Sarı-kırmızılılardan yapılan açıklamaya göre, "Torreira'ya yıllık net 2.750.000 Euro sezonluk ücret ödenecektir." açıklamasına yer verildi..

Galatasaray, Dries Mertens ile birlikte İstanbul'a getirdiği Lucas Torreira'nın transferini açıkladı.

Sarı-kırmızılılar, Lucas Torreira için Arsenal'e 6 milyon euro bonservis bedeli ödeneceğini açıkladı. Galatasaray ayrıca Uruguaylı orta saha ile 4 yıllık anlaşmaya varıldığını ve Torreira'nın 2 milyon 750 bin euro ücret alacağını duyurdu.

İŞTE GALATASARAY'IN AÇIKLAMASI:

"Profesyonel futbolcu Lucas Sebastian Torreira Di Pascua ve kulübü The Arsenal Football Club PLC ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne 6.000.000 Euro tutarında transfer bedeli ödenecektir.

Futbolcunun kendisiyle de 2022-2023 futbol sezonundan başlamak üzere 4 sezon için anlaşmaya varılmıştır. Buna göre her bir futbol sezonu için futbolcuya net 2.750.000 Euro sezonluk ücret ödenecektir."

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="tr" dir="ltr">🦁 Galatasaray’a hoş geldin, <a href="https://twitter.com/LTorreira34?ref_src=twsrc%5Etfw">@LTorreira34</a> ✍️ <a href="https://t.co/FxnLwpIBIv">pic.twitter.com/FxnLwpIBIv</a></p>&mdash; Galatasaray SK (@GalatasaraySK) <a href="https://twitter.com/GalatasaraySK/status/1556711393746976770?ref_src=twsrc%5Etfw">August 8, 2022</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

 

.

Galatasaray Lucas Torreira'yla anlaşmaya vardı! Transferi resmen KAP'a bildirdi ile ilgili etiketler galatasaray Lucas Torreira KAP transfer