Magazin

FOX TV’nin Sevilen Dizisi Yasak Elma’da Yaşanan Önemli Değişiklik! Yeni Sezonu Nasıl Etkileyecek

FOX TV kanalının sevilen dizisi olan Yasak Elma dizisinde yeni sezona başlamak için gün sayan dizi kadrosu, yine reytinglerle dolu başarılı bir sezonu geride bırakarak yeni sezon için gün sayıyor.

FOX TV kanalının sevilen dizisi olan Yasak Elma dizisinde yeni sezona başlamak için gün sayan dizi kadrosu, yine reytinglerle dolu başarılı bir sezonu geride bırakarak yeni sezon için gün sayıyor.  

Diziden Ayrılan İsimler Mevcut!  

FOX TV’nin sevilen dizilerinden olan Yasak Elma’da yeni sezonda ayrılmış olan önemli isimler mevcut durumda. Bu isimler arasında: Barış Kılı, Erdal Özyağcılar, Nesrin Cavadzade, Şafak Pekdemir yer alıyor. Fakat bu dizide yalnızca birtakım ayrılmalar yaşanmamakla birlikte, kadroya dahil olanlar da söz konusu.  

Sevilen Diziye Yeni İsimler Geliyor!  

FOX TV’nin sevilen dizisi olan Yasak Elma’nın kadrosuna yeni isimler dahil edilmeye devam ediyor. Bu önemli isimler arasında: Biran Damla Yılmaz, Ece Dizdar, Yasemin Erbil, Murat Aygen gibi önemli ve başarılı isimler yer alıyor.  

13 Eylül Pazartesi günü 111. bölümü ile seyircisi ile yeni bir sezona başlayacak olan Yasak Elma dizisi, reji grubu için de bir değişikliğe gitme gereksinimi duydu. Geçtiğimiz 3 sezon Neslihan Yeşilyurt diziyi yönetmişti. 4. sezonu ise Murat Öztürk tamamladı. Fakat Öztürk, buradan Aşk Mantık İntikam dizisine geçiş yaparak başarısını orada devam ettirdi. 

Medyapım ise Öztürk gibi özellikle komedi dizisi alanında başarısını ispatlamış bir isimi kaybetmek istemediği için yönetmen olarak bir başka isim getirildi. Ece Erdek Koçoğlu, geçtiğimiz sezon yine FOX Tv kanalının başarılı dizilerinden olan Baraj dizisini yönetmişti. Bu sezon ise Yasak Elma dizisinin yönetmen koltuğunda Koçoğlu yer alıyor.  

Bütün bunların yanı sıra Yasak Elma dizisine Baraj dizisinden iki isimin aynı anda transfer edilmiş olması da oldukça dikkat çekiyor. Bu isimler ise Biran Damla Yılmaz ile Ece Erdek Koçoğlu.