Fotoğraftaki herkesi harcadı! Defne Samyeli'nin filtreli paylaşımı sosyal medyanın diline düştü

1 Temmuz'da 50'nci yaşını kutlayan şarkıcı Defne Samyeli'nin aktif olarak kullandığı Instagram hesabından ''Mutlu Yıllar Bana Vol.2'' notuyla yaptığı paylaşımı gündem oldu. Defne Samyeli'nin paylaştığı fotoğraf karesinde bir tek kendisinin güzel çıkması ve yalnızca kendine filtre uygulayıp olduğundan daha ince gözükmesi takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

 


Bir süre önce sunuculuğu ve oyunculuğu bırakıp kariyer değiştirerek şarkıcılığa soyunan Defne Samyeli yeni yaşını kutladı. 1972 doğumlu olan Samyeli 1 Temmuz'da 50. yaşına girdi. Doğum gününü kardeşi Sühan Samyeli, kızları Deren & Derin Talu ile birlikte kutlayan Samyeli birlikte çekildikleri pozu da Instagram hesabından yayınlamayı ihmal etmedi.

DOĞUM GÜNÜ PAYLAŞIMI GÜNDEM OLDU

Samyeli, 865 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabında doğum günü pozunu 'Mutlu Yıllar Bana Vol.2' notuyla yayınladı. Ünlü şarkıcının paylaştığı fotoğraf görenleri şaşırttı. Samyeli'nin paylaşımında kendisi hariç herkesin fotoğraftan bir haber olması dikkat çekti. Defne Samyeli'nin paylaşım sosyal medyada gündeme oturdu. Bir tek kendisine filtre uygulayan Samyeli'nin photoshop ile belini, bacaklarını incelttiği görüldü.

Fotoğraftaki herkesi harcadı! Defne Samyeli'nin filtreli paylaşımı sosyal medyanın diline düştü


KARDEŞİNİ GÖRENLER İZZET YILDIZHAN ZANNETTİ

Samyeli'nin kardeşi Sühan Samyeli'yi görenler 'İzzet Yıldızhan zannettik' yorumunda bulundu. Takipçileri ünlü şarkıcının paylaşımının altına şu notu düştü: 'Sadece inceltme konusunda kendisine bonkör davranmamış', 'Kızlarını harcamış', 'Bir tek kendisini inceltmiş' şeklinde yorumlar yapıldı.

 

Fotoğraftaki herkesi harcadı! Defne Samyeli'nin filtreli paylaşımı sosyal medyanın diline düştü ile ilgili etiketler Defne Samyeli Sosyal Medya photoshop filtre