Fondaş medyanın aklama yarışı hüsranla bitti!

Her defasında terör sevdalılarını aklamaya çalışan fondaş medyanın son yalanı da kısa sürdü. CHP yandaşı Sedat Bozkurt, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın "Dışarıda olsam Kandil’e gider, ‘ya beni burada öldürün ya da silah bırakın’ derdim” yazısını haber yapan fondaş medya hüsrana uğradı.

Türkiye karşıtı haberleriyle dikkat çeken CHP yandaşı Sedat Bozkurt eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın "Dışarıda olsam Kandil’e gider, ‘ya beni burada öldürün ya da silah bırakın’ derdim” yazısı fondaş medyada geniş yer buldu. Demirtaş’ı aklama aşkıyla çabalayan fondaş medyanın parlatma kampanyası elinde patladı. Demirtaş, bu cümlelerin kendisine ait olmadığını açıklayınca hayalleri suya düştü.

CHP medyasının ‘Demirtaş’ algısı elinde patladı!

CHP'li fondaş medyanın eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş yalanı boşa çıktı.

Daha önce FOX TV'de Ankara Temsilcisi ve Halk TV'de de Genel Yayın Yönetmenliği görevleri yapan Sedat Bozkurt, 27 Kasım 2022 Pazar günü Kısa Dalga'da kaleme aldığı "Masa altından el üstüne HDP" başlıklı yazısında Selahattin Demirtaş'ın kendisini ziyarete gidenlere, "Dışarıda olsam Kandil'e gider, 'ya beni burada öldürün ya da silah bırakın' derdim" cümlesini dile getirdiğini öne sürmüştü.

FONDAŞ MEDYA YALANI HAVADA KAPTI

Fondaş medya, Bozkurt'un yalan dolu algı operasyonuna hemen sarıldı. CHP, sol ve FETÖ medyası daha sonra ortaya yalan olduğu çıkan bu söylemi art arda haber yaparak ve yapılan haberleri sosyal medyadan paylaşarak Demirtaş'ı parlatma çabasına girişti.

Fondaş medyanın aklama yarışı hüsranla bitti!

Fondaş medyanın aklama yarışı hüsranla bitti! - Resim : 2Fondaş medyanın aklama yarışı hüsranla bitti! - Resim : 3Fondaş medyanın aklama yarışı hüsranla bitti! - Resim : 4Fondaş medyanın aklama yarışı hüsranla bitti! - Resim : 5

 

Fondaş medyanın aklama yarışı hüsranla bitti! ile ilgili etiketler HDP CHP