Medya

Fokus filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Nerede çekildi?

27 Ağustos Show TV yayın akışında yer alan Fokus adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Fokus hangi kanalda? Fokus oyuncuları kimlerdir?

27 Ağustos Show TV yayın akışında yer alan Fokus adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Fokus 2015 yılında vizyona girmiştir..

FOKUS FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Nicky zamanının en usta dolandırıcılarından biridir. Bir gün Jess Barrett adında genç güzel ve çekici bir kadın ile yolları kesişir. Sıradan bir kadın olmayan Jess, soygun konusunda en az Nicky kadar önemli bir potansiyel barındırmaktadır.

Acar dolandırıcı Nicky'nin, bir yandan acemi Jess’e işin inceliklerini öğretirken, diğer yandan da genç kadını tedirginlik verici bir şekilde yaklaşma girişimi başarısız bir biçimde sonlanır. Nicky ilişkiyi birden bire keserek Jess'ten uzaklaşma kararı alır. Üç yıl sonra, Jess, artık başarılı bir femme fatale olmuş ve Buenos Aires’te yüksek bahisli araba yarışları camiasında sözü geçen biri haline gelmiştir. Jess, Nicky’nin en son ve oldukça tehlikeli tezgahının en kritik noktasında onun planlarını alt üst eder ve Nicky'nin dünyasını karartır.

Will Smith'in acemi dolandırıcı Jess’e karşı duygular besleyen deneyimli aldatmaca ustası Nicky’yi canlandırdığı film, aksiyon dozu yüksek bir aşk öyküsüne ev sahipliği yapıyor.

FOKUS FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen: Glenn Ficarra, John Requa

Oyuncular:  Will Smith, Margot Robbie, Rodrigo Santoro

Tür: Gerilim, Romantik, Komedi

Yapım Yılı: 20 Mart 2015 / 1s 45dk