Gündem

Flaş iddia! Murat Ongun da mı Paramount Otel'de kaldı?

Suç örgütü lideri olduğu gerekçesi ile hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker'in iddialarıyla gündeme gelen Paramount Otel'i ziyaret eden kişiler merak konusu oldu. O isimlere her gün bir yenisi daha eklenirken, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Sözcüsü Murat Ongun'un da Paramount Otel'de tatil yaptığı iddia edildi.

Kara para aklama davası nedeniyle hakkında gözaltı kararı bulunan Sezgin Baran Korkmaz'a ait Paramount Otel'de ücretsiz kaldığı öne sürülen kişiler, Türkiye'nin gündemine oturdu.

Sedat Peker'in iddialarıyla gündeme gelen ve geceliği 100 bin TL civarında olan Paramount Otel'de tatil yapan kişilerle ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

MURAT ONGUN DA MI PARAMOUNT SAKİNİ?

turktime.com, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun basın müşaviri ve İBB Sözcüsü Murat Ongun'un da Korkmaz'a ait Paramount Otel'de kaldığını öne sürdü.

İlgili haberde Ongun'un, geçen yıl ağustos ayında Paramount Otel'in en lüks villasında ailesi ile birlikte tatil yaptığı ifade edildi.

 

Günün Videosu
Muğla'nın Marmaris Armutalan mahallesindeki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle başlayan yangın yerleşim yerlerini tehdit ediyor. Yangın bölgesinde 1 kişi yaşamını yitirdi. Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay yangının üç farklı noktada başladığını belirterek, "Sabotaj ihtimali oldukça kuvvetli" dedi.