Popüler Haberler |

Fırtınanın İçinde filminin konusu nedir? Fırtınanın İçinde oyuncuları kimlerdir?

5 Şubat Cuma günü Show TV yayın akışında yer alan Fırtınanın İçinde filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Gerilim türündeki film Fırtınanın İçinde hangi kanalda, Fırtınanın İçinde oyuncuları kimlerdir detaylı bilgi haberimizde.

5 Şubat Cuma günü Show TV yayın akışında yer alan Fırtınanın İçinde adlı gerilim filminin konusu ve oyuncuları merak edilmektedir. Fırtınanın İçinde 2014 yılında vizyona girerek gişede başarı elde etmiştir.

Fırtınanın İçinde adlı gerilim filminin başarılı oyuncuları ve ilginç konusu ile seyircileri bu akşam ekran başına kilitleyecek. İşte, Fırtınanın İçinde filminin konusu nedir, Fırtınanın İçinde oyuncuları kimlerdir detayları ile haberimizde bulabilirsiniz.

Fırtınanın İçinde filminin konusu ne?

Küçük bir kasaba olan Silverton, beklenmedik bir şekilde kasabayı vurmaya başlayan hortumların etkisi altında kalmıştır. Hortumların verdiği zararlar gitgide artarken kasaba halkı bu hortumların daha da kötüleşeceğini öğrenmişlerdir. Bu durumda pek çok insan yaşadıkları yeri terk etmeye hazırlanırken, bir kısmı da gelecek büyük hortumu görerek hatta görüntüleyerek tarihi bir anı yakalama için her şeyi yapacaklardır.

Fırtınanın İçinde filminin konusu nedir? Fırtınanın İçinde oyuncuları kimlerdir?

Filmin yönetmenliğini daha önce Final Destination 5'ten tanıdığımız Steven Quale yapıyor. Başrolleri ise Sarah Wayne Callies, Richard Armitage ve Jeremy Sumpter paylaşıyor.

Fırtınanın İçinde filminin oyuncuları kimlerdir?

Yönetmen: Steven Quale

Oyuncular: Richard Armitage, Sarah Wayne Callies, Max Deacon

Tür: Gerilim, Aksiyon

Yapım Yılı: 22 Ağustos 2014 / 1s 29dk