Magazin |

Fi'nin yeni sezonu Çi'den ilk fragman! / VİDEO

Çi, 9 Kasım’da Puhu TV’de yayınlanacak. FiÇiPi’den uyarlanan ve ilk sezonu Fi ile büyük beğeni toplayan serisinin ikinci sezonu Çi’nin fragmanı önceki gün yayınlandı.

Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç ve Mehmet Günsur’ün başrolü paylaştığı Puhu TV dizisi ‘Çi’ ilk fragmanı önceki gün yayınlandı. Psikiyatrist Can Manay’ın (Ozan Güven) dansçı Duru’yu (Serenay Sarıkaya) kolundan öptüğü sahne sosyal medyayı salladı. Dizi 9 Kasım’da Puhu TV’de yayınlanacak. Serenay Sarıkaya’nın Mehmet Günsur ile sevişme sahnesi de çok konuşulmuştu.

fft16_mf8224653

Fİ 12. SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Eti herkesten sakladığı yatalak babasının yanına gider, ölüm döşeğinde olan babasını kendi elleriyle öldürür. Bunu neden yaptığı ise henüz bilinmemektedir. Can Manay aldığı yara ile evini satma kararı alarak ortadan çekilme kararı alır. Kanaldaki bütün ekibinin işine son veren Can Manay, herkese büyük bir şok yaşatmıştır. Bunu kabullenemeyen Bilge ise Can Manay'ın yanına gitmeye karar verir ve ona ulaşır. Can Manay'a yardımcı olmak istediğini kabul ettiren Bilge, diğerlerinden farklı olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Duru ise Deniz ile çalkantılı dönemden geçmeye devam eder. Yıl sonu dans gösterisinde baş dansçı olan Duru ise ateşle oynamaktadır. Ceren ile arasındaki Can Manay krizi patlak verdikten sonra dans okulundaki herkesle arası açılmıştır.

Deniz gerçekleri öğrendikten sonra sanat okulunda olmayacağını açıklar. Bunu öğrenen dans okulu öğrencileri Duru'ya cephe alır. Özge Egeli ise Sadık Murat Kolhan ile ilginç bir ilişkiye doğru yol almak üzeredir. Sadık Murat Kolhan'ı yaralayan Özge Egeli Furkan'ın ölümünü unutmamıştır. Cep telefonu mesajlarına sesli mesajları dinlerken büyük bir şok yaşayan Özge Egeli Furkan'ın ölmeden önce arayıp verdiği sırrı öğrenince Sadık Murat Kolhan hakkındaki bütün düşünceleri bir anda yıkılır.

5-4

Ve yıl sonu dans gösterisi günü gelip çatar.Duru baş dansçıdır. Can Manay'a yardım etmek için yola koyulan Bilge dans gösterisine gelir ve Duru'ya Can Manay'dan bir hediye getirir: Kırmızı tüy... Deniz tüm dans ekibinden özür dilememesi halinde kendisinin dansta yer alamayacağını söylemesi sonrası ret cevabı alır. Bunun üzerine Deniz Ceren'i baş dansçı yapar. Duru ise sinir krizi geçirerek Deniz'i ısırır. İlginç olayların yaşandığı sahnelerde 12. bölümün final sahnesi ise izleyiciyi şaşırtacak türdendi...

Duru yaşananlar sonrası kendisini Can Manay'ın kollarına bırakır ve geri dönüşü olmayan bir yola kendini atmıştır...