Koronavirüs

Filyasyona giden doktorun burnunu kırdılar!

Sağlık çalışanlarına yönelik şiddet hız kesmeden devam ediyor. En son İstanbul'da bir sağlık çalışanının yumruklanıp kör edilmesinden sonra bu kez de Batman'da saldırıya uğrayan bir doktorun burnu kırıldı.

Batman'da filyasyon ekibinde görevli Doktor Emrah Yavuzkılıç, filyasyon çalışmasına gittiği bir adreste saldıya uğradı. Batman'ın Pazaryeri Mahallesi'nde geçen cumartesi akşamı Covid-19 vakasının bulunduğu adrese kontrole giden Doktor Emrah Yavuzkılıç, burada bir kişinin saldırısına uğradı.

 BURNU KIRILDI SALDIRGAN KISA SÜREDE YAKALANDI

Saldırgan olay yerinden kaçarken, Yavuzkılıç'ın yapılan kontrolünde burnunun kırıldığı tespit edildi. Konu ile ilgili Batman Valiliği de yaptığı açıklamada, saldırıya uğrayan Yavuzkılıç'ın gözlem altına alındığı, olaya karışan iki kişi hakkında maske ve sosyal mesafe kuralına uymamaları nedeniyle idari yaptırım cezası uygulandığı belirtildi. Saldırgan kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. (DHA)

 

Günün Videosu
Karaman’da koranavirüse yakalandıktan sonra aşı yaptırmadığı için hastalığı ağır geçiren Süleyman Can, hastane odasında çektirdiği görüntülü mesajla ’aşı’ olun çağrısında bulunduktan sonra hayatını kaybetti. Can, "Gerçekten çok zor bir hastalıkmış bu. Kimseye de inanmayın ve aldanmayın." ifadelerini kullanmıştı.