Filenin Sultanları ABD karşısında! Türkiye-ABD Milletler Ligi maçı bu akşam saat kaçta hangi kanalda?

Milletler Ligi 3. hafta son maçında A Milli Kadın Voleybol takımımız grup birincisi konumundaki ABD ile karşı karşıya gelecek. 3. hafta ilk maçında Kanada'ya 3-1'lik set sonucu ile kaybeden Filenin Sultanları sonrasında Hollanda ve maç öncesinde grup ikincisi konumunda bulunan Japonya'yı 3-1'lik set sonucu yendi. Peki Türkiye-ABD Milletler Ligi voleybol maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Türkiye-ABD Milletler Ligi 3. hafta maçı ne zaman sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 3. hafta müsabakaları Kanada'da oynanıyor. Üçüncü haftanın ilk maçında ev sahibi Kanada'ya 3-1'le kaybeden Filenin Sultanları sonrasında Hollanda ve Japonya engellerini aştı ve üç puanı hanesine yazdırdı. ABD maçı öncesi 22 puanla 6. sırada yer alan A Milli Kadın Voleybol takımı Ankara'da gerçekleştirilecek olan dörtlü finallere katılım şansını elde etti. Ancak ABD karşısında alınacak üç puan grubu alınacak sonuçlara göre 3. sırada bitirmemizi sağlayabilir. Peki Türkiye-ABD Voleybol maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

TÜRKİYE-ABD VOLEYBOL MAÇI NE ZAMAN SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Türkiye-ABD voleybol maçı 2 Temmuz Cumartesi akşamı saat 23:00'te oynanacak Mücadele TRT Spor ekranında naklen yayımlanacak.

MİLLETLER LİGİ PUAN DURUMU

1- ABD 27

2 Brezilya 26

3 Japonya 24

4 İtalya 23

5- Çin 23

6- Türkiye 22

7- Sırbistan 20

8- Tayland 15

Filenin Sultanları ABD karşısında! Türkiye-ABD Milletler Ligi maçı bu akşam saat kaçta hangi kanalda? ile ilgili etiketler filenin sultanları