Yaşam |

Fi Çi yeni bölüm ne zaman? Fi Çi 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Geçtiğimiz sezon Fi olan dizi bu sezon Çi olarak serüvenine devam etmekte. her bölümde izleyicisini büyüleyen Fi çi son 5. bölümde nefes kesti. Can Manay'ın gittikçe gözünü karartması Duru için yapacaklarının sınırının olmamasını tek nefeste izledik. Peki Fi Çi 6. bölüm ne zaman? Yeni sezon açılışını hızlı bir şekilde yapan Fi dizisinin yeni bölüm tarihi için açıklama geldi. Bu hafta yani 22 Aralık 2017 Cuma akşamı yayınlanması planlanan dizi Fi Çi yok mu? Macerasına Çi ismiyle devam eden dizinin son bölümü 15 Aralık Pazar günü izleyicilerle buluşmuştu. Can Manay, Duru ve Deniz arasındaki gelişmeleri merak eden izleyiciler, şimdi 6. Bölümü bekliyor. Peki Fi Çi 6. bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi Çi bu akşam yok mu? Detaylar haber özette...

Geçtiğimiz sezon Fi olan dizi bu sezon Çi olarak serüvenine devam etmekte. her bölümde izleyicisini büyüleyen Fi Çi son 5. bölümde nefes kesti. Can Manay'ın gittikçe gözünü karartması Duru için yapacaklarının sınırının olmamasını tek nefeste izledik. Peki Fi Çi 6. bölüm ne zaman? Yeni sezon açılışını hızlı bir şekilde yapan Fi dizisinin yeni bölüm tarihi için açıklama geldi. Bu hafta yani 22 Aralık 2017 Cuma akşamı yayınlanması planlanan dizi Fi Çi yok mu? Macerasına Çi ismiyle devam eden dizinin son bölümü 15 Aralık Pazar günü izleyicilerle buluşmuştu. Can Manay, Duru ve Deniz arasındaki gelişmeleri merak eden izleyiciler, şimdi 6. Bölümü bekliyor. Peki Fi Çi 6. bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi Çi bu akşam yok mu? Detaylar haber özette...

dfsd

Fİ Çİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Fi dizisinin 6. bölüm tarihi belli oldu. 15 Aralık'ta yayınlanan 5. bölümü izleyen seyirciler, merakla yeni bölümü beklemeye başlamıştı. Puhu TV platformunda yayınlanan Fi Çi dizisinin 6. bölüm tanıtımı Puhu TV'nin Instagram hesabından duyuruldu. Fi Çi 6. yeni bölümü ile 27 Aralık'ta seyircisiyle buluşacak.

can_manay

KADRODA KISA SÜRE KALDI

Azra Kohen’in çok satan 'Fi Çi Pi' kitap üçlemesinden uyarlanan ve cesur sahneleriyle ilgi uyandıran 'Fi'nin yeni sezonu Çi’nin son bölümünde Can Manay’ın eski sevgilisi Billur'u canlandıran oyuncu Nur Fettahoğlu, 5'inci bölümde senaryo gereği ölerek projeden ayrıldı.

Fİ Çİ 5. BÖLÜM ÖZETİ

Can, Duru sayesinde, yaklaşan tehlikenin farkına varır. Özge final vuruşuna hazırlanırken Can’ın devreye girmesi, olayların seyrini değiştirir. Deniz’in sürpriz evliliğe verdiği beklenmedik tepki ise müzikal cephede işlerin karışmasına yol açacaktır.

fsadas

Fİ Çİ 4. BÖLÜM ÖZETİ

Can Deniz’in meydan okumasına akıl almaz bir hamleyle karşılık verirken, Duru ve Deniz kozlarını paylaşmak için karşı karşıya gelir. Özge ise Can’ın maskesini düşürmek için bir kez daha harekete geçecektir.

Fİ Çİ 3. BÖLÜM ÖZETİ

Duru’nun Can’ın oyununa oyunla karşılık vermesi hesaplayamadığı sonuçlar doğururken, Sadık da Özge’ye oynadığı oyunun bedelini ödemek zorunda kalır. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Fİ Çİ 2. BÖLÜM ÖZETİ

Deniz’in İstanbul'a dönmesi Duru ve Can ilişkisini sarsar. Duru’nun tepkisi Can’ı beklenmedik bir hamleye iterken, Özge’nin yeni hayat kurma konusundaki kararlılığı sürpriz gelişmelerle sınanacaktır.

Fİ Çİ 1. BÖLÜM ÖZETİ

Kaleyi fethetmekten daha zor olan kaleyi muhafaza etmektir. Duru'yu elde ederek isteğine ulaşan Can Manay için gerçek sınav şimdi başlıyor. Macera kaldığı yerden devam ediyor!

Fİ DİZİSİNİN KONUSU

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi - Çi - Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi sadece puhutv'de.


Fİ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Can Manay (Ozan Güven)

Deniz (Mehmet Günsür)

Duru (Serenay Sarıkaya)

Özge Egeli (Berrak Tüzünataç)

Bilge (Büşra Develi)

Sadık Murat Kolhan (Osman Sonant)

Eti (Tülay Günal Çimenser)