Gündem |

"Bu süreçte bomba patlarsa müsebbibi bellidir!"

YSK İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesine karar verdi. karar sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan CHP İstanbul İl Hukuk Komisyonu Kadın Haklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Feyza Altun, "Bu süreçte bomba patlarsa müsebbibi bellidir" dedi.

Yüksek Seçim Kurulu üyeleri, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptaline ve yenilenmesine karar verdi. YSK üyeleri, AK Parti'nin itirazını 4 ret oyuna karşılık 7 oyla kabul etti.

YSK'nın itirazları görüştüğü süreçte, CHP İstanbul milletvekili Engin Altay da, AK Parti'nin hak arayışından rahatsız olmuştu. Altay, itiraz sürecinin Türkiye'yi "ekonomik ve askeri yönden" zorda bırakacağını ifade ederek tehditler savurmuştu.

ALTAY'DAN SONRA BİR AKLA ZİYAN TEHDİT DE ALTUN'DAN

YSK'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptaline ve yenilenmesine karar vermesinin ardından bir tehdit de CHP İstanbul İl Hukuk Komisyonu Kadın Haklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Feyza Altun'dan geldi.

''BOMBA PATLARSA MÜSEBBİBİ BELLİDİR''

Altun Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla toplumu adeta terörizmle tehdit etti.

Altun paylaşımında ''Bu süreçte bomba patlarsa, terör hortlar toplum terörize edilirse müsebbibi bellidir'' ifadelerini kullandı.

 

TEPKİLER SONRASI ANINDA SİLDİ

Feyza Altun gelen tepkilerin ardından yaptığı paylaşımı dakikalar sonra kaldırıp ifadelerini değiştirerek yeni bir mesaj paylaştı.

 

FEYZA ALTUN'DAN KONU İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Feyza Altın konu ile ilgili SuperHaber'e yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: