Gündem

FETÖ'cülerden Ahmet Kekeç hakkında alçak paylaşımlar

FETÖ'cü hesaplar tarafından vefat eden gazeteci Ahmet Kekeç hakkında yapılan alçak paylaşımlar SuperHaber programcısı Nedim Şener'i isyan ettirdi. O hesapları ifşa eden Şener ''Sıra kendilerine gelmeyecek zanneden FETÖ’cüler; ancak ölenin arkasından konuşur, bir de vatana ihanet ederler.'' ifadelerini kullandı.

Akşam Gazetesi yazarı Ahmet Kekeç, bir süredir kanser tedavisi görürken yakalandığı koronavirüs nedeniyle dün vefat etmişti.

Bazı hesaplar Twitter'da yaşamını yitiren Kekeç ile ilgili alçak paylaşımlarda bulundu.

SuperHaber programcısı Nedim Şener, söz konusu hesapların FETÖ'cülere ait olduğunu ifşa etti.

Paylaşımlara tepki gösteren Şener ''Sıra kendilerine gelmeyecek zanneden FETÖ’cüler; ancak ölenin arkasından konuşur, bir de vatana ihanet ederler. Ve onlar ölünce her hain gibi cehennemin en dibine gidecekler.Lakin döktükleri şehit kanında boğulacak, ölmeden bu dünya onlara için cehenneme dönecek...'' ifadelerini kullandı.

Günün Videosu
Sosyal medyada, TRT Haber muhabiri Bülent Güler’in Marmaris'te yangınlarla ilgili yaptığı canlı yayının bir kısmı kesilerek "yanan alanları yanmıyormuş gibi" anlattığı öne sürüldü. Ancak TRT Haber, muhabirin yayınının tamamını yayınlayarak yapılan algı operasyonunu çürüttü. Yayında muhabir Güler'in "yüksek kesimlerde alevler hala etkisini sürdürüyor" dediği ve hatta yangınların devam ettiği bilgisinin yayın esnasında altyazı şeklinde ekrana yansıtıldığı görüldü.