Gündem |

FETÖ’cü hainlerin 24 Haziran planı...

Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu, köşesinde FETÖ üyesi hainlerin 24 Haziran seçimleri ile ilgili planlarını deşifre etti.

İşte Kelkitlioğlu'nun çarpıcı yazısının ilgili bölümü;

FETÖ’nün 24 Haziran planı

Özellikle 15 Temmuz işgal girişiminden sonra başlatılan kararlı mücadele FETÖ’nün belini kırmış durumda. Yanlış anlamayın, mücadele tamamlanmıştır demiyorum. Sadece beli kırılmıştır diyorum. Çünkü, dünya terör örgütü literatüründe dahi tanımı olmayan, yapılanması çok farklı, sinsi, alçak, vicdansız ve ‘aman dilemeyen’, ‘pes etmeyen’ bir örgütle karşı karşıyayız. Yani, bunlar durmadıkça mücadele devam edecek, etmeli de... Anlık bir gaflet ve atalet çok pahalıya malolabilir.

Durmuyorlar demiştim, işte size son örnek;

Örgüt üyelerinin serbest kalmasını ve firarilerin Türkiye’ye geri dönmesini Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kaybetmesi hayaline bağlayan hainler, en iyi bildikleri dezenformasyon ve provokasyon için hazırlıklarını tamamladı.

Harıl harıl sahte hesap açmaya başladılar. Bu hesaplarla, sosyal medya üzerinden seçimlere şaibe bulaştırmak için ‘siber timler’ kurdular.

24 Haziran sabahında iki aşamalı planlarını hayata geçirecekler. İlk aşama, oylar atılmaya başladığında devreye girecek. Özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da sahte fotoğraflar paylaşıp ‘toplu oy kullanıldı’, ‘mühürsüz oylar var’ gibi bölgeyi karıştırmaya yarayacak provokasyona girişecekler.

Saat 18.00 itibarıyla da ikinci plan devrede olacak. Buna göre, ilk sandıkların açılmasıyla birlikte muhalefetin oylarının yüksek olduğunu gösteren binlerce tweet atılacak. Yalan yanlış sonuçlar paylaşarak, seçimlere gölge düşürmeye çalışacaklar.

Millet olarak bu tür atraksiyonlara antrenmanlı olsak da, hainlerin planladıkları oyunlardan haberdar olmanızda fayda var diye düşünüyorum.