Spor |

Fenerbahçe'nin Kayserispor şokunu en iyi anlatan manşet!

Fenerbahçe ile Kayserispor Süper Lig'in 10. haftasında karşı karşıya geldi. Kıyasıya geçen maçta Fenerbahçe 90+5'te yediği golle 1 puana razı oldu. Maç sonrası en dikkat çekici başlığa ise Fanatik gazetesi imza attı.

Sezona kötü başlayan ve toparlanmaya çalışan Fenerbahçe, ligin 10. haftasında bir darbe de Kayserispor'dan aldı. Kayserispor maçını bir çıkış olarak gören Aykut Kocaman ve öğrencileri iyi başladıkları maçta erken gol yemelerine rağmen iyi toparlanmış ve skoru 3-1'e getirmişti. Neto'nun kendi kalesine gol atmasının ardından artan Kayserispor ataklarını durduramayan Fenerbahçe 90+5'te yedikleri golle, lider Galatasaray'ın puan kaybettiği haftada puan farkını kapatma şansını elinden kaçırdı.

FANATİK'TEN BOMBA MANŞET

Fenerbahçe, Kayserispor'dan uzatmalarda yediği golle sahadan 1 puanla ayrılırken spor gazetelerinin de manşetlerini süsledi. En dikkat çeken başlık ise Fanatik Gazetesi'nden geldi. Neto'nun formasını yırttığı an ve Asamoah Gyan'ın 90+5'te attığı golün fotoğrafını kullanan Fanatik, 'Sahada son ana kadar kendini yırtan... Bu da forma yırtan' başlığını atarak okurların dikkatini çekti

Fanatik