Fenerbahçe'nin Kasımpaşa galibiyetinde bir gol atan Emre Mor: 10 gol atabilirdik

Fenerbahçe'nin 6-0'lık Kasımpaşa galibiyetinde sonrası konuşan Emre Mor, ''Oyunumuz rakibe kabul ettirdik, sonuçtan dolayı mutluyum. Attığımız gollerden daha fazla da atabilirdik, belki de 10 gol atabilirdik. Tüm gollerimiz güzeldi'' dedi.

Fenerbahçeli Emre Mor, Kasımpaşa galibiyetini değerlendirirken, "Kırmızı kart olmasaydı da kazanırdık. 10 gol atabilirdik" dedi.

Kasımpaşa maçı için Emre Mor, "Bu maç itibariyle geri döndük, bizim için pozitif bir netice oldu. Son maçın ardından geri dönmemiz gerekiyordu. Kırmızı kartın ardından oyunumuzu daha da rakibe kabul ettirdik ama kırmızı kart olmasaydı da kazanırdık. Sonuçtan dolayı mutluyum" ifadelerini kullandı. 

''BANA GÖRE TÜM GOLLERİMİZ GÜZELDİ''

"En güzel gol hangisiydi?" sorusuna ise Emre Mor, "Açıkçası gollerin en güzeli hangisiydi bir şey diyemem. Bütün goller güzeldi. Attığımız gollerden daha fazla atabilirdik. Belki de 10 gol atabilirdik. Bana göre tüm gollerimiz güzeldi" yanıtını verdi. 

''ONUN İÇİN HER ŞEYİMİ VERİYORUM SAHADA''

Jorge Jesus'un kendisine inandığını söyleyen Emre Mor, "Onun için her şeyimi veriyorum sahada. İyi bir başlangıç yaptığımı söyleyebilirim. Takım da iyi gittiği için performansıma olumlu yönde etki ediyor. Umarım ki hem bireysel hem de takım olarak çıkışımızı sürdürürüz" diye konuştu. 

''MENTAL OLARAK ÇOK GELİŞTİM VE OLGUNLAŞTIM''

Daha önceye göre neyin değiştiği sorusuna da Fenerbahçeli oyuncu, "Geçmişle ilgili çok fazla konuşmak istemiyorum. 'Ne değişti?' diye soracaksanız; çok gençtim. Kendime daha çok inanıyorum. Mental olarak çok geliştim ve olgunlaştım" yanıtını verdi.

Fenerbahçe'nin Kasımpaşa galibiyetinde bir gol atan Emre Mor: 10 gol atabilirdik ile ilgili etiketler Kasımpaşa Fenerbahçe Süper Lig 2.Hafta Maçı Emre Mor Maç sonu konuştu