Spor |

Fenerbahçe'de pazarlıklar kızıştı! Gündemde 3 orta saha oyuncusu var

Fenerbahçe, orta saha için 3 aday ile pazarlık masasında. Vinicius Souza, William Carvalho ve Willian Arao için görüşmelere devam ediyor. Fenerbahçe, daha önce de hücum oyuncuları Lincoln Henrique'yi ve Bruma’yı renklerine katmıştı.

Fenerbahçe’de transfer çalışmaları sürüyor. Önlibero pozisyonuna takviye yapmak isteyen Sarı-lacivertliler, Vinicius Souza, William Carvalho ve Willian Arao için görüşmelere devam ediyor.

VINICIUS SOUZA YAPILAN 5 MİLYON EURO'LUK TEKLİF REDDEDİLDİ

Fenerbahçe’nin Lommel forması giyen Vinicius Souza için yaptığı 5 milyon Euro’luk teklif reddedildi. Belçika ekibinin 10 milyon Euro talep ettiği 23 yaşındaki orta saha için pazarlıklar sürüyor. Vinicius Souza ile PSV Eindhoven, Club Brugge ve Celtic de yakından ilgileniyor.

WILLIAM CARVALHO'NUN YILLIK MAAŞ TALEBİ BEKLENTİLERİN ÜZERİNDE

Bir diğer aday William Carvalho için Real Betis ile bonservis görüşmeleri devam ederken, 30 yaşındaki futbolcunun yıllık maaş talebi de beklentilerin üzerinde.

WILLIAN ARAO TRANSFERİ DİĞER İKİ ADAYA GÖRE DAHA OLASI

Flamengo forması giyen Willian Arao’nun transferi ise diğer iki adaya göre daha olası gözüküyor. Yönetim, 29 yaşındaki ön libero için Brezilya ekibine yakın zamanda resmi teklif yapacak.

FENERBAHÇE, DAHA ÖNCE HENRIQUE VE BRUMA'YI KADROSUNA KATMIŞTI

Fenerbahçe, daha önce Lincoln Henrique’nin bonservisini almış ve Bruma’yı da kiralık olarak renklerine katmıştı.