Kripto Para |

FC Barcelona Fan Token (BAR) nedir? Nasıl alınır?

ERC-20 tabanlı olan BAR coin Chiliz (CHZ) altyapısıyla çalışmaktadır. Kripto para piyasası ile ilgili araştırmalar hız kesmeden devam ederken, "FC Barcelona Fan Token (BAR) nedir?" sorusu büyük bir merakla araştırılıyor. Detaylar haberimizde...

Chiliz ile İspanyol futbol kulübü Barcelona'nın ortaklığı ile ortaya çıkan bir kripto para olan FC Barcelona Fan Token (BAR) büyük bir merakla araştılıyor. Peki, FC Barcelona Fan Token (BAR) nedir? Ayrıntılar haberimizde... 

FC BARCELONA FAN TOKE (BAR) NEDİR?

Chiliz ile İspanyol futbol kulübü Barcelona'nın ortaklığı ile ortaya çıkan bir kripto paradır. Haziran 2020'de piyasaya sürüldü. Bar Coin'in arz fiyatı ise 2 euro olarak belirlenmişti. 

Chiliz ($ CHZ) , Ethereum blok zincirinde chiliZ ve Socios.com platformu için dijital para birimi olarak hizmet veren bir ERC20 yardımcı program belirtecidir. Platformlarını başlatırken, diğer spor blockchain girişimlerinin yanı sıra, yeni bir token kategorisi ortaya çıktı: Taraftar Token. Socios.com platformuna girdikten sonra, henüz açıklanmayan kulüp ortakları, Taraftar Token Teklifi (FTO) olarak adlandırılan bir şeye ev sahipliği yapar.

Taraftarlar, Taraftar Tokenları elde etmek için bir kripto para birimi değişimi yoluyla $ CHZ satın almalıdır . Bir takıma veya kulübe özgü olan bu belirteçler, şifreli bir oylama defterine ve üyelik hakları sahipliğine erişim sağlayan sonlu, dijital bir varlıktır.

FC BARCELONA FAN TOKE (BAR) NASIL ALINIR?

Binance, Chiliz altyapısıyla çalışan BAR Coin'i Innovation Zone'da listeleyeceğini duyurdu. Bunun ardından yüzde 30 indirimli olarak BAR Coin yatırımcılara sunulurken, BNB sahipleri için abonelik TSİ 08.00'de başladı.

Binance kullanıcıları, TSİ 14:00 itibarıyla BAR/BTC, BAR/BUSD ve BAR/USDT pariteleriyle işlem yapmaya başladı.