Son dakika... Merve Terim: Kanıma dokunuyor!

Son dakika... Koronavirüs testi pozitif çıkan ve tedavisine başlanan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kızı Merve Terim yeni açıklamalarda bulundu.

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs, Türkiye'de de 44 vatandaşımızın hayatını kaybetmesine neden oldu. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, koronavirüse yakalananlardan birinin de kendisi olduğunu açıkladı.

Korona tanısı ile hastanede tedavisine devam edilen Fatih Terim'in kızı Merve Terim, sosyal medya hesabı üzerinden yeni açıklamalarda bulundu. "İnanılmaz sinirliyim, buna vesile olanlardan bir evlat olarak teker teker hesap sormak istiyorum." sözleriyle öfkesini dile getiren Merve Terim, paylaşımında şu ifadelere yer verdi.

"24 saattir hiç uyumadım, gece olunca korkum daha da artıyor, tam bu saatlerde başlıyor endişem; iyiye gidiyor olması yüreğime su serpmiyor, ama oradan çıkmadan da iyiyi düşünemiyorum tam, uzakta olduğum için daha da tedirginim, çalan son 2 gece yarısı telefonunda birinde dedemi, birinde anneannemi kaybettim, iyi düşünmeye çalışıyorum. Atlatacak diyorum, kuvvetli o diyorum, sonra bile bile göz göre göre bunun olmuş olmasını kaldıramıyorum, buna sebep olanların hiç bir bedel ödemeden evlerinde rahatça oturmaları kanıma dokunuyor. İnanılmaz sinirliyim, buna vesile olanlardan bir evlat olarak teker teker hesap sormak istiyorum, haksızlığa uğradığımı düşünüyorum ve isyan etmek istiyorum, Yaman'a belli etmemeye çalışıyoruz ama çocuk bu seziyor, "Dedem sakallarını kesmemiş bir şeye mi üzgün, sende o yüzden mi ağlıyosun?" dedi bugün, onun için güçlü olayım diyorum onu da beceremiyorum, kendimi teselli edip her şey yoluna girecek, geçecek diyorum ama akşam oluyor, akşam olunca haber alamıyoruz, bir türlü sabahta olmuyor, geçmiyor da zaman bir tek yazmak iyi geliyor sanırım, o bize olan her şeyi göğüsler hep, onun için ben de bunu göğüsleyebilsem onun için diyorum, onu da yapamıyorum, hiçbir şey yapamamak da canımı acıtıyor, uzun lafın kısası ona bir şey olacak korkusunu içimden atamıyorum; çünkü o bizim dağımız, ve dağımız giderse bağımız kopar bizim."

Son dakika... Merve Terim: Kanıma dokunuyor! ile ilgili etiketler Fatih Terim Koronavirüs Buse Terim corona kovid-19