Spor

'Fatih Terim geceleri uyuyamıyor'

Galatasaray'da alınan kötü sonuçların ardından büyük hayal kırıklığı yaşayan teknik direktör Fatih Terim için flaş bir iddia ortaya atıldı. Levent Tüzemen, tecrübeli çalıştırıcının alınan sonuçlar sebebiyle geceleri uyuyamadığını açıkladı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Göztepe maçının ardından "sınanıyoruz" diyerek tepkisini dile getirdi.

Yükseldikçe düşmanlarının arttığını ve bunun da ülkemize özel bir durum olduğuna vurgu yapan deneyimli teknik adam, "Hayâl kırıklığı yaşıyorum, sınanıyoruz, sınandığımız kesin. Girilebilecek her türlü pozisyona girmişiz. 10'a yakın pozisyonumuz var. Öne geçebilirdik ama olmadı. Dediğim gibi, sabredeceğiz ve çok çalışacağız. Yapacak başka şeyimiz yok" dedi.

Sabah Gazetesi yazarı Levent Tüzemen ise Galatasaray'ın son haftalardaki performansı için değerlendirmelerde bulundu.

Tüzemen, Fatih Terim'in Göztepe maçından sonra "Hepimiz bu bedeli ödeyeceğiz. Kendimi de dahil ediyorum" sorusunu şöyle cevapladı.

"GECELERİ UYUYAMIYOR"

"Fatih Terim'i uzun yıllardır tanırım. Galatasaray'a zarar verecek en ufak harekette bulunmaz. Ligdeki başarısız ortamdan büyük üzüntü duyduğunu biliyorum. Hatta geceleri uyuyamadığını duyuyorum. Fatih hocanın sözlerinden sadece "Hepimiz bu bedeli ödeyeceğiz" söylemini alıp istifa edecek tahmininde bulunanları iyi niyetli kabul etmiyorum. G.Saray'ın son iki yılın şampiyonu olduğunu bilen rakipleri Terim'in bir an önce istifa etmesi için gündem yaratmaya çalışıyor"


"DAHA HIRSLI GÖRECEĞİZ"

"Eğer Terim, G.Saray'a yararlı olamayacağını düşünürse arkasına bakmadan ceketini alıp Florya'dan çıkar. Ancak dile getirmek istediği şu sözleri hatırlatırım, bakın ne diyor: "Sabır sabır. Yeniden ayağa kalkmak için çok çalışmak ve birlikteliğimizi sürdürmemiz gerekiyor." Ligin ikinci yarısında daha hırslı bir Terim izleyeceğimize inanıyorum"

Günün Videosu
Süper Lig'de 17 Eylül Cuma akşamı Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı'nda bu ligde 18 yıl sonra ilk kez oynanacak İzmir derbisinde karşı karşıya gelecek Altay ve Göztepe'de derbiden önce dostluk rüzgarları esti. Altay Başkanı Özgür Ekmekçioğlu ve Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı (İZVAK) önderliğinde, Folkart sponsorluğunda Tarihi Havagazı Fabrikası'nda bir araya geldi.