Popüler Haberler

Fatih Portakal ne zaman dönüyor? Pazartesi Fox Ana Haber'i kim sunacak?

Fatih Portakal ne zaman dönüyor? Fox TV ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkan Fox Haber'in sunucusu Fatih Portakal'ın ne zaman ekranlara döneceği merak ediliyor. Farklı tarz haber sunumuyla bir çok hayran kitlesine ulan Portakal'ın dönüş tarihi belli oluyor. İşte Fatih Portakal ne zaman dönüyor? Pazartesi Fox Ana Haber'i kim sunacak? Merak edilen detaylar haberimizde...

Fatih Portakal ne zaman dönüyor? Farklı tarz haber sunumuyla bir çok hayran kitlesine ulan Portakal'ın dönüş tarihi belli oluyor. Fox TV ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkan Fox Haber'in sunucusu Fatih Portakal'ın ne zaman ekranlara döneceği merak ediliyor. İşte Fatih Portakal ne zaman dönüyor? Pazartesi Fox Ana Haber'i kim sunacak? Merak edilen detaylar haberimizde...

Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya'nın FOX TV'den ayrıldığına yönelik iddialar sonrası iki ismin yeni yayın döneminde kanalda programlarında devam edeceği bildirildi.

İsmail Küçükkaya, yaptığı paylaşım ile 16 Eylül 2019 Pazartesi günü sabah 07.15'te FOX TV'deki 7'nci yılına başlayacağını duyurdu.

Heyecanın dorukta olduğunu belirten Küçükkaya ile beraber Fatih Portakal da saat 19.00'de Ana Haber'de FOX TV ekranlarında olacak.

Küçükkaya, paylaşımında "Hakikat Yolculuğu devam ediyor" dedi.