Fatih Altaylı canlı yayında küplere bindi! "Taksici, bana b.ka bakar gibi bakıyor"

Teke Tel programını sunan Fatih Altaylı, taksicilere sitemini dile getirerek  "Ben aylardır taksiye binemiyorum. Taksicilerin bana zavallı, ezik gibi bakması nedeniyle bir gün elime odun alıp bir taksinin camını kırmak istiyorum. Zor tutuyorum kendimi, o kadar sinirleniyorum. Taksici, bana b.ka bakar gibi bakıyor." ifadelerini kullandı.

Habertürk ekranlarında canlı yayınlanan 'Teke Tek' programında İstanbul'daki taksi krizi masaya yatırıldı. 

Fatih Altaylı'nın moderatörlüğünü yaptığı programa İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu ve İBB Meclisi Trafik ve Araştırma Komisyonu üyesi Gencay Özcan katıldı. Özkan ile Aksu'nun tartışması sırasında, kendisinin de taksi bulamadığını ifade eden Fatih Altaylı sinirlerine hakim olamadı.

"BİR TAKSİNİN CAMINI KIRMAK İSTİYORUM"

Altaylı konuşmasında, "Ben aylardır taksiye binemiyorum. Taksicilerin bana zavallı, ezik gibi bakması nedeniyle bir gün elime odun alıp bir taksinin camını kırmak istiyorum. Zor tutuyorum kendimi, o kadar sinirleniyorum. Taksici, bana b.ka bakar gibi bakıyor." ifadelerini kullandı.

Fatih Altaylı canlı yayında küplere bindi! "Taksici, bana b.ka bakar gibi bakıyor" ile ilgili etiketler Fatih Altaylı Taksi