Magazin |

Faruk K canlı yayında açıkladı: ''Almanya’da yaşadığım bir ilişkiden çocuğum olabilir''

Gerçek adı Faruk Kurukaya olan ve Faruk K olarak tanınan 49 yıl yaşındaki şarkıcı, konuk olduğu 2. Sayfa programında özel hayatıyla ilgili şaşırtıcı bir açıklamada bulundu. Şarkılarıyla 90'lı yıllara damga vuran Faruk K, programda kendisine yöneltilen 'Çocuğun var mı?' sorusuna bakın ne cevap verdi...

Azar Azar, Honki Ponki, Nesine Nesine gibi şarkılarıyla bir döneme damgasını vuran şarkıcı Faruk K, tv8’de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının konuğu oldu. Faruk K programda kendisine bir hayranından gelen 'Çocuğun var mı?' sorusuna verdiği cevapla stüdyo ve ekran başındakileri şaşkına çevirdi. Bir dönem konser vermek için sık sık Almanya'ya gittiğini söyleyen Faruk K, 11 yaşında bir çocuğunun olabileceğini söyledi.

Faruk K konu ile ilgili şunları söyledi: ''Çocuklarla aram çok iyi. Çocuğum olabilir. Emin değilim. Ben yıllarca Almanya'ya konsere gittim. 2008, 2009, 2010 yılları... Sürekli Almanya'da konserlerim oldu. Münih'te özellikle çok kaldım. Orada yaşadığım bir şey var ama ondan sonrasının ne olduğunu bilmiyorum. Beraber olduğum kişi bana sürekli telefon açıp 'Kızın olsa adını ne koyardın? Oğlun olsa ne isim koayrdın' diye soruyordu. Yaşandı bitti, aşk değildi. Üzerinde çok durmadım. Evlenmiş olabilir, o dönem Instagram yoktu. Almanya’da yaşadığım bir ilişkiden çocuğum olabilir. Almanya hattı kapalı ama eğer böyle bir şey varsa ve kanıtlanırsa ben çocuğuma sahip çıkarım. Bana ulaşsınlar. Belki evlenmiş olabilir. 11 yıl oldu. Neden bana sürekli bu soruları soruyor diye düşündüm. Çocuğum varsa sahiplenmek isterim. Adını ve soyadını hatırlıyorum ama şimdi söylemeyeyim ama bana ulaşsın ve ilk burada paylaşayım. Ben çocukları çok seviyorum. İnanılmaz bir baba olurdum. Ben kucaklarım ve baş tacı yaparım. Ben Emrah'ı hiç anlamadım. Ben çok sahiplenirdim. Eğitim veriyorum anaokullarında. Binlerce çocuk mezun ettim. Çocuklara karşı büyük bir aşkım var.''

 

Faruk K'nın çocuk açıklaması sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Bir sosyal medya kullanıcısından Faruk K'ya 'Müge Anlı ile konuş, kesin bulur' şeklinde espirili bir öneri geldi.


FARUK K, KADIN MESLEKTAŞLARININ SAHNE PERFORMANSLARINI DEĞERLENDİRDİ

Sahnelerin en şık ve en iyi dans eden sanatçılarının da kimler olduğunun konuşulduğu programda Faruk K dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ünlü popçuların sahne performanslarını değerlendiren Faruk K, ''Dans konusunda kesinlikle sınıfı geçemiyoruz. Çünkü burada dans eden yok, sadece kıyafetler oynuyor, kıyafetler dans ediyor. Ajda Pekkan müthiş bir yorumcu ama hiç ritmi yok. Hiç ritm olmadan beden dans edemez ama mükemmel şarkı söyleyebilir. Kekemeler nasıl şarkı söyleyebiliyor... Ajda Pekkan'da durum bence bu. Seda Sayan'ı zaten çok seviyorum. Onun başka bir enerjisi var. Kıyafeti çok güzel dans ettiriyor. Benim için enerji olarak favori kesinlikle Demet Akalın. Torpil yapmıyorum. Demet çok güzel bir enerjiye sahip. Dansçılarla beraber çalıştığında güzel bir şov ortaya koyuyor. Hande Yener dansçılarla çok iyi koreografi yapıyor. Türkiye'de dansın hakkını vererek çok çalışan İzel oldu.'' şeklinde konuştu.