Facianın eşiğinden dönüldü! İçinde 15 kişinin olduğu tekne alevlere teslim oldu!

Japonya’nın Kagoshima eyaleti Sahil Güvenliği, Kagoshima'da hareket halindeki bir balıkçı teknesinde yangın çıkması üzerine teknedeki biri çocuk 15 kişinin denize atlayarak kurtulduğunu açıkladı.

Japonya'da geçtiğimiz gün facianın eşiğinden dönüldü. Japonya'nın Kagoshima eyaletinde hareket halindeki bir balıkçı teknesinde çıkan yangın, içinde kaptan dahil 15 kişi bulunan tekneyi adeta küle çevirdi.

1'i ÇOCUK 15 KİŞİ KURTULDU

Kagoshima Sahil Güvenliği tarafından yapılan açıklamada, Grand Line Eishin Maru adlı 14 tonluk tekneden dün yerel saatle 14:35'te yangın ihbarı yapıldığı kaydedildi. Bölgedeki bir adadan limana dönmekte olan teknenin ise kısa süre içerisinde alevlere teslim olduğunu bildiren Sahil Güvenliği, içinde tekne kaptanı ve 12 yaşında bir çocuk dahil 15 kişi bulunan teknenin kısa süre içinde battığını belirtti.

Facianın eşiğinden dönüldü! İçinde 15 kişinin olduğu tekne alevlere teslim oldu!

Sahil Güvenliği, suya atlayarak yangından kurtulmayı başaran 15 kişinin bölgede seyreden bir gemi tarafından kurtarıldığını açıkladı. Yaşanan olayda can kaybı meydana gelmezken, 9 kişinin kazayı hafif yanıklarla atlattığı ve kurtarılan 15 kişinin hiçbirinin hayati tehlikesinin bulunmadığı ifade edildi. Teknede yangının çıkış nedeninin belirlenmesi adına olayla ilgili detaylı soruşturma başlatıldı.

Facianın eşiğinden dönüldü! İçinde 15 kişinin olduğu tekne alevlere teslim oldu! ile ilgili etiketler Japonya tekne Yangın Kagoshima