Magazin

Ezgi Mola'dan Masumlar Apartmanı açıklaması! Diziden ayrılıyor mu? Konu ile ilgili ilk kez konuştu

Psikiyatri Uzmanı Doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun 'Madalyonun İçi' adlı kitabının 'Çöp Ev' bölümünden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Ezgi Mola sorusu yanıt buldu. TRT1'de yeni sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanan dizide Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola'nın 2. sezonda yer almayacağı konuşuluyordu. Ezgi Mola hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

Ezgi Mola'nın Masumlar Apartmanı dizisinden ayrıldığı öne sürüldü. 15 Eylül 2020'de ilk bölümüyle seyirciyle buluşan ve 2. sezonuyla yeniden ekrana gelmeye hazırlanan TRT1'in büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Masumlar Apartmanı'nda merak edilen bir soru yanıt buldu. Masumlar Apartmanı'nın sezon finalinde Farah Zeynep Abdullah'ın diziye veda etmesi izleyiciyi şaşırtmıştı. Sürükleyici hikayesiyle seyirciyi ekran başına kilitleyen dizi reytingleri alt üst etmişti. Uzun zamandır dizide 'Safiye' rolündeki Ezgi Mola'nın kadrodan ayrılacağı
konuşuluyordu.


Ezgi Mola'dan Masumlar Apartmanı açıklaması! Diziden ayrılıyor mu? Konu ile ilgili ilk kez konuştu

EZGİ MOLA KORONAVİRÜSÜ YENDİ

Cem Yılmaz'ın yazıp yönettiği 'Erşan Kuneri'de rol alan ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde yakalandığı koronavirüsü olduğu iki doz aşı sayesinde rahat atlatarak setlere döndü. Koronavirüsü yakalandığı haberiyle sevenlerini üzen ünlü oyuncu, süreci sıkıntısız geçirdiğini söyledi.

Ezgi Mola'dan Masumlar Apartmanı açıklaması! Diziden ayrılıyor mu? Konu ile ilgili ilk kez konuştu


MASUMLAR APARTMANI'NDAN AYRILACAĞI İDDİASI

Ezgi Mola hakkında çıkan iddialara son noktayı koyarak şu ifadelere yer verdi; ''Bu haberler herkesle ilgili çıkar diye düşünüyorum. Çok şükür bizde her şey yolunda. Başladılar çekimlere, ben de dahil olacağım.''

Daha önce Ezgi Mola’nın menajeri "Şu an için bir ayrılık söz konusu değil. Şu anda Ezgi Mola, Erşan Kuneri dizisi çekimlerinde." açıklamasında bulunarak kafaları karıştırmıştı.


Yeni sezonuyla seyirciyle buluşmaya hazırlanan dizide gelen transfer ve ayrılık haberleri seyirciye büyük şok yaşattı. 24 yaşındaki Melisa Şenolsun, yeni sezonda Masumlar Apartmanı'nda Yıldız karakteriyle seyirciyle buluşacak.