Popüler Haberler

Exxen TV televizyona nasıl bağlanır? Exxen TV'ye nasıl indirilir?

Exxen TV televizyona nasıl bağlanır? Exxen TV'ye nasıl indirilir? Exxen televizyona nasıl indirilir sorusunun yanıtı haberimizde. Acun Ilıcalı'nın 1 Ocak'tan itibaren yayın hayatına başladığı dijital içerik platfomru Exxen akıllı televizyonlara nasıl indirilir sorusu, platforma üye olanlar tarafından araştırılıyor.

Exxen TV televizyona nasıl bağlanır? Exxen TV'ye nasıl indirilir? Exxen televizyona nasıl indiir, Exxen akıllı TV'lere nasıl bağlanır soruları merak ediliyor. Birbirinden ilginç içeriklere ev sahipliği yapan ve özellikle gençlerin ilgi odağı olan Exxen tv'lerde nasıl çalışır?

EXXEN TELEVİZYONA NASIL İNDİRİLİR?

Türkiye’de binlerce hatta milyonlarca takipçisi olan fenomenlerin ve youtuberların da yer aldığı Exxen platformunu indirmek için öncelikle Google Play veya App Store mağazalarından satın alma işlemini yapmanız gerekmektedir.

Akıllı TV’de Google Play ya da App Store bulunanlar uygulamayı direkt indirebilecekler. Ancak bulunmayanlar için henüz bir açıklama yapılmadı.

Exxen kayıt olma işlemi

Exxen platformunu indirdikten sonra ad soyad, e-posta, telefon bilgilerinizi girerek kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Exxen platformu ücretli bir platformdur.

EXXEN nasıl indirilir? EXXEN uygulaması televizyona nasıl indirilir? İşte kurulumu

Exxen.com giriş nasıl yapılır?

Exxen uygulamasına kayıt olduktan sonra akıllı cihazınızda bulunan uygulamaya tıklayarak giriş yapıp tüm programları programları izleyebilirsiniz.