Popüler Haberler |

Evrim Akın ile Yeni Bir Ev başvuru nasıl yapılır?

Evrim Akın ile Yeni Bir Ev başvuru nasıl yapılır? Yakında Star TV ekranlarında başlayacak olan yarışma programı Evrim Akın ile Yeni Bir Ev'e başvuru nasıl yapılır sizler için araştırdık. Evrim Akın ile Yeni Bir Ev başvuru nasıl yapılır?

Evrim Akın ile Yeni Bir Ev başvuru nasıl yapılır? Sevilen oyuncu ve sunucu Evrim Akın ile Star TV ekranlarında başlayacak olan bu yarışma programı şimdiden dikkat çekiyor.

Yakında seyircisi ile buluşacak olan Evrim Akın'ın sunduğu ’Yeni Bir Ev’, zevkine güvenen çiftleri ev sahibi yapıyor. Her hafta beş çiftin yarışacağı programda, hayalleri süsleyen dekorlar, gerçeğe dönüşecek.

En beğenilen dekoru tasarlayan çift, büyük ödül için yarışmaya hak kazanacak ve final haftasına gitme hakkı kazanacak. Haftanın kazananı olan çift, ya 10 bin TL kazanarak yarışmaya veda edecek ya da diğer dört haftanın kazananıyla büyük finaldeki ’ev’ ödülü için yarışacak.

Çiftler, hem tasarım zevklerini hem de aralarındaki uyumu bu yarışmada ortaya koyacak. Mobilya alışverişinden tadilata, aksesuar seçiminden perde ve halı alımına kadar pek çok görevi kendileri yapacak olan çiftler, kısıtlı zaman ve bütçe ile harikalar yaratacak.

EVRİM AKIN İLE YENİ BİR EV BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.