EUPorto Kimdir?

EUPorto, Avrupa’da oturma izni ve Portekiz’de vatandaşlık yatırımları konusunda uzmanlaşmıştır.

Yatırımcılarına çifte vatandaşlık sağlayan en güvenli yatırımı bulmalarında yardımcı olur. Portekizli ve Türk uzman ekibi ile lokal gayrimenkul yatırım fırsatlarını veya en güvenilir yatırım fonlarını filtreler böylece müşterilerine butik bir yatırım süreci deneyimletir. Euporto yatırımcılarına verimli ve şeffaf bir hizmet sunarak ailece Avrupa Birliği vatandaşı olmalarını sağlar.

Portekiz Golden Visa yatırım seçeneklerinin bu kadar çeşitlendiği bir dönemde kuşkusuz Golden Visa yatırım danışmanlığı oldukça önem kazanıyor. EUPorto, Golden Visa yatırımcılarına Portekiz’deki lokal gayrimenkul yatırım fırsatlarını ve Portekiz’in en güvenilir yatırım fonlarını sunarak stratejik bir bakış açısı kazandırmayı hedefler. Golden Visa danışmanlık hizmetinin kapsamında yatırım fonları, oturum amaçlı gayrimenkuller, ticari gayrimenkuller, residanslar, turizm yatırımları, gayrimenkul yatırım ortaklığı gibi tüm finansal araçlar yer alır. EUPorto, Golden Visa yatırımcılarından gelen tüm talepleri değerlendirerek sadece Portekiz vatandaşlık kapsamında yatırım danışmanlığı hizmetinin içeriğini ve yetkinliğini zenginleştirir. EUPorto’nun temel önceliği Portekiz Golden Visa yatırımcılarını iyi anlayıp, finansal beklentilerini analiz ettikten sonra en etkin ve doğru bir şekilde yönlendirmektir.

EUPorto Kimdir?

EUPorto Golden Visa Avantajları:

1. Portekiz’de Yerel Uzmanlık

EUPorto’nun Portekizli lokal ekibi sayesinde Portekiz’in güncel yatırım fırsatlarından ve piyasa koşullarından haberdar olursunuz, böylece daha doğru ve bilinçli yatırım kararları alabilirsiniz.

2. Portekiz Gayrimenkul Danışmanlığı

EUPorto’nun alanında deneyimli gayrimenkul uzmanları sayesinde Portekiz’deki en doğru lokasyonlardan en doğru gayrimenkul yatırım seçenekleriyle yatırım kararınız kolaylaşır.

3. Portekiz Yatırım Fonu Danışmanlığı

Golden Visa yatırımcılarının profil ve risk tercihleri paralelinde farklı yatırım fonları içeren bir strateji ile portföylerini çeşitlendirilir, böylece potansiyel getirinin arttırılması ve riskin dağıtılması sağlanır. Özetle, EUPorto Golden Visa Portekiz yatırımcılarının ihtiyaçlarına göre Portekiz’de özel yatırım fonu portföyü oluşturulmasında yardımcı olur.

EUPorto Kimdir? - Resim : 2

Portekiz Golden Visa Programı Nedir?

Portekiz Golden Visa programı, varlıklı ailelerin bir Avrupa Birliği ülkesi olan Portekiz’de minimum 280.000 Euro değerinde bir ev satın alarak veya net 350.000 Euro’luk yatırım fonu yatırımda bulunarak oturma izni ve vatandaşlık almalarının önünü açar.

EUPorto Golden Visa programıyla AB vatandaşlığı olmak isteyen yatırımcılara butik bir hizmet anlayışıyla lokal gayrimenkul yatırım fırsatlarını ve en güvenilir yatırım fonu seçeneklerini sunar.

Portekiz Golden Visa (Altın Vize) kapsamında en verimli Portekiz Yatırım Fonu ve Gayrimenkul yatırım seçenekleri için EUPorto danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Portekiz Golden Visa programı Ekim 2012'de başladı. Ekim 2021 itibariyle 9.767 yatırımcı Golden Visa’nın avantajlarından faydalandı.

EUPorto Kimdir? - Resim : 3

EUPorto Golden Visa ekibi, yatırımcılarının gerekli belgelerinin hazırlanmasından Golden Visa başvurularının tamamlanmasına kadar tek muhatap olarak destek verir ve bunun için müşterilerinden bir hizmet bedeli talep etmez.

EUPorto lokallik, şeffaflık, uzmanlık ve güven ilkeleriyle yatırımla Avrupa Vatandaşlığı alanında büyümeye devam etmektedir.

Bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Instagram ve Facebook sayfasından EUPortocom’u takip edebilirsiniz.

EUPorto Kimdir? ile ilgili etiketler Euporto