Gündem

Esra Erol'da Skandal Olay! Sapık Dayı Hem Annesine Hem Teyzesine! Babası Dayısı Çıktı

19 yaşındaki Burcu Çerçil’in yaşadığı travmatik olay filmlerde bile bulunamayacak cinste bir hayat öyküsünün akıllarda yer kalmasına neden oldu. Sosyal medyanın gündeminden düşmeyen olayın iç yüzü ise ahlaksızlık dolu...

Uzun yıllardan beri çeşitli formatlarda yayınlan Esra Erol programı bir skandal habere imza attı. Geçtiğimiz yıldan beri hayat hikayelerinin anlatıldığı programda yaşanan son olay tüm Türkiye’de adeta şok etkisi yarattı.

19 yaşındaki Burcu Çerçil’in yaşadığı travmatik olay filmlerde bile bulunamayacak cinste bir hayat öyküsünün akıllarda yer kalmasına neden oldu. Stüdyoda bulunan izleyicilerin ve ekran başındakilerin şaşkınla izlediği olayda sosyal medya üzerinden de tepkiler devam ediyor.

Böyle Bir Hayat Hikayesi Olamaz Dram Üstüne Dram

 

Doğduğu günden büyüdüğü zamana dek annesinden ilgi ve sevgi görmeyen genç kadın bunu her zaman merak etmiş ancak net cevaplar alamamıştır. Genç kadın en sonunda katıldığı Esra Erol’un programında tüm acı gerçekleri travmatik bir şekilde öğrendi.

Annesi tarafından defalarca sevilmediği için evde dışlanma muamelesi gören genç kadın yıllarca yaşadığı travmayı hala üzerinden atamadığını belirtti. Bu zamana dek annesinden sevgi görmemesinin dışında on dört yaşlarında evden de atılan genç kadın yıllarca Çocuk Esirgeme’de kaldığını ifade etti.

Buna rağmen annesinden vazgeçmeyen Çerçil tekrar eve döndüğünü ama bu sefer daha sert bir şekilde evden atıldığını belirtti. Yıllar boyu aklında soru işareti kalan genç kadın en sonunda ara ara annesinin söylediği tecavüzcü sözünün sebebini de öğrenmiş oldu.

Yıllarca Babası Bildiği Kişi Babası Değil Dayısıymış

 

Esra Erol’da gerçekleri anlatan anne babası ayrıldıktan sonra dahi babası bildiği kişinin gerçekte babası olmadığını öğrendi. Bu gerçekle ilk on bir yaşında yüz yüze gelen genç kadın gerçekte babasının kim olduğunu ve annesinin neden böyle davrandığını asla bilemedi. Programa katılan genç kadının annesi babasın aslında üvey dayısı olduğunu açıkladı.

Bu gelişmeyle şok olan genç kadın,  annesinin üvey dayısı tarafından tecavüze uğradığını ve bu yüzden kendisini hiç sevmediğini öğrendi. Dayısının sadece annesine değil teyzesine de defalarca tecavüz ettiğini öğrenen genç kadın duydukları karşısında adeta şok yaşadı.

Programdaki izleyicilerin de tepki gösterdiği olayda aynı zamanda genç kadının yaşadıkları büyük bir üzüntüye de neden oldu.

Yorumlar
Günün Videosu
Küçükçekmece'de yavru kedileri yakalayıp yediği öğrenilen Japon uyruklu D.M. mahalleli tarafından linç edilmek istendi. Para cezası verilen D.M'nin ifadesinde kedileri boğup yediğini söylediği belirtilirken, sınır dışı edileceği öğrenildi.