Magazin

Esra Erol böylesini duymadı! Ali Osman konuştukça herkes yüzünü kapadı! Anne babasının iğrençliği...

ATV'nin gündüz kuşağı programı Esra Erol'da, konuklarının skandal itiraflarıyla gündemden düşmüyor. Programın son bölümünde Ali Osman'ın açıklamaları karşısında stüdyodakiler yüzlerini kapadı! Annesi'nin Ramazan'la kaçtığını bunun üzerine babasının da Ramazan'ın karısını aldığı söyleyen Ali Osman Esra Erol'u şaşırttı.

Kayıpların bulunduğu, ihanetlerin ortaya çıkarıldığı ve süpheli ölümlerin faillerinin bulunduğu program Esra Erol'da yine bir skandal olayla gündeme geldi. Programa Kahramanmaraş'tan katılan 22 yaşındaki Ali Osman isimli şahısın itirafları hem stüdyoya hem de ekran başındakilerin evleine bomba gibi düştü.

ESRA EROL BÖYLESİNİ İLK KEZ DUYDU!

Sunucu Esra Erol, bugün Ali Osman'ın açıklamaları sonrası adeta yerin dibine girdi. Programın son bölümünde Ali Osman'ın hikayesi ele alındı. Ali Osman isimli şahıs, anne ve babasının ihanetini ve şiddetini anlatmaya başladı. Esra Erol ve stüdyodakiler başta olmak üzere ekran başındakilerin yüzlerinin kızardığı olayın detayları kan dondurdu. 

Annesi Aynur Çobanyıldız'ın Ramazan'la kaçtığını bunu duyan babası Harun'un is Ramazan'ın karısı ile birlikte olduğunu açıklayan Ali Osman, kendisine şiddet uygulandığını söyledi. 

Kahramanmaraş’tan gelen 22 yaşındaki Ali Osman Bey, 3 kardeş olduklarını, bir tane ikizi engelli kardeşi olduğunu, annesinin Ankara’da bir adamla olduğunu, o adamın engelli çocuklarına baktığını, babasının da Eskişehir’de başka bir kadınla olduğunu söyledi. Ali Osman Bey, annesi Aynur Çobanyıldız’ın normalde babası Harun Bey ile evli olduğunu ama sonra devlet para verdiği için boşandıklarını ama beraber yaşamaya devam ettiklerini dile getirdi. 7 ay önce annesinin konuştuğu biri ile kaçtığını anlatan Ali Osman Bey, annesinin küçük kız kardeşini de alıp kaçtığını, babasının o sıralar gurbette çalıştığını, babasının da geldiğini, babasının da siz annenize sahip çıkamıyor musunuz diye kendisine şiddet uyguladığını söyledi.