Esra Erol 14 Mayıs yayını devam ediyor!

Esra Erol 14 Mayıs izle! ATV ekranlarında yayınlanmakta olan, hafta içi her gün en çok takip edilen programlar arasında yer alan Esra Erol'da hızla devam ediyor. Esra Erol'un bugünkü yayınlanacak yeni bölümünü izlemek isteyenler arama motorlarından araştırmalar yapmayı sürdürüyor. Esra Erol'un bugünkü yayınlanacak bölümünü sizler için araştırdık. İşte, Esra Erol 14 Mayıs canlı izle! ATV canlı yayın! Esra Erol bugünkü bölüm! Detaylar haberimizde..

Esra Erol 14 Mayıs izle! ATV ekranlarında yayınlanan ve en çok rağbet gören programlar arasında yer alan Esra Erol'da hızla devam ediyor. Son bölümde neler yaşandığını merak konusu oldu. Birçok kişi Esra Erol'un bugünkü yayınını izlemek için yoğun araştırmalar yapmaya devam etmektedir. Haftanın son günlerinde Esra Erol'un bugünkü yayınını sizler için araştırdık. İşte, Esra Erol 14 Mayıs canlı izle! ATV canlı yayın! Esra Erol bugünkü bölüm! Detaylar haberimizde...

ESRA EROL 14 MAYIS CANLI İZLE!

Esra Erol'da canlı izle! 12 Mayıs Salı Esra Erol'da canlı izle...

ESRA EROL KİMDİR?

Esra Erol, 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.

 

Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu. İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.

Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017

Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Esra Erol 14 Mayıs yayını devam ediyor! ile ilgili etiketler ATV Esra Erol canlı izle canlı yayın esra erolda esra erolda canlı izle 14 mayıs ATV canlı yayın