Esra Bilgiç Kaprise Doymuyor! Bilgiç'in olduğu yerde kriz bitmiyor!

Esra Bilgiç kaprisleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Bu kez Süslü Korkuluk dizisinde rol alacağı iddia edilen Bilgiç, son dakika talepleri ve kaprisleriyle kadrodan çıkartıldı.

Geçtiğimiz sezon Ramo dizisinin setinde sürekli sorun çıkartmasıyla bilinen oyuncu Esra Bilgiç setin dumrasına ve çekimlerin ertelenmesine neden olmıuştu. Güzel oyuncu bu kez Süslü Korkuluk dizisinin setinde yaptığı kaprisle gündeme geldi.

Esra Bilgiç'in olduğu yerde kriz bitmiyor. Hürriyet gazetesinden Mehmet Üstündağ, "Yine Esra Bilgiç yine kriz" başlıklı yazısında Süslü Korkuluk dizisinde yaşanan krizi yazdı.

Üstündağ, şunları kaydetti: Hatırlarsanız geçtiğimiz yıl Murat Yıldırım’la başrolü paylaştığı 'Ramo' setinde Esra Bilgiç’in sürekli sorun çıkarttığını ve setin iki defa durmasına sebep olduğunu yazmıştım.

Esra Bilgiç Kaprise Doymuyor! Bilgiç'in olduğu yerde kriz bitmiyor!

İKİ DEFA ZAM İSTEDİ!

Son duyduğum habere göre; Çağatay Ulusoy’un başrolü olduğu 'Süslü Korkuluk' dizisinde Esra Bilgiç partneri olmuştu. Bugün sete çıkacak olan Esra Bilgiç, çıkarttığı kriz yüzünden kadrodan çıkartıldı ve onun olmadığı sahneler ile çekimler devam ediyor. Nedeni ise son dakikada anlaşılan şartlardan farklı talepleri ve kaprisleri ile iş başlamadan sıkıntı yaratmaya başlamış.

Esra Bilgiç’in menajeri dün akşam yapımcıyı arayarak sete başlamadan iki defa zam istediği uzun konuşmalar sonrasında yapımcının ise Esra Bilgiç’i kadrodan çıkarttığını öğrendim."”

Esra Bilgiç Kaprise Doymuyor! Bilgiç'in olduğu yerde kriz bitmiyor! ile ilgili etiketler Esra Bilgiç