Esnafa ateş etti, kendi silahı ile öldürüldü! Ümraniye’deki kan donduran olayın görüntüleri ortaya çıktı

Ümraniye'de Saray Mahallesi Sanayi Sitesi Yolu üzerinde dün iki sürücü arasında yol verme kavgası yaşandı. Araya giren 6 esnafı kurşuna dizen sürücü, silahını düşürünce bir esnaf tarafından kendi silahı ile öldürüldü. Kan donduran olayın görüntüleri ortaya çıktı. İşte o görüntüler...

Olay, Saray Mahallesi Sanayi Sitesi Yolu üzerinde bulunan sanayi sitesinde dün meydana geldi. İddiaya göre, silah alım satım ve tamiri üzerine bir iş yeri bulunan Emrah Güner ile ismi henüz öğrenilemeyen bir sürücü arasında yol verme kavgası yaşandı. Araya giren sanayi sitesi esnafı tarafları sakinleştirmeye çalışırken bir sürücü olay yerinden uzaklaştı. Sürücü Emrah Güner ise sanayi sitesi esnafıyla kavga etmeye başladı.

Esnafa ateş etti, kendi silahı ile öldürüldü! Ümraniye’deki kan donduran olayın görüntüleri ortaya çıktı

6 ESNAFA ATEŞ ETTİ

Tabancasını çıkartan Güner, kavgaya müdahale eden sanayi sitesi esnafına ateş etti. Güner'in silahından çıkan kurşunların isabet etmesiyle 6 kişi yaralandı. Bu sırada Emrah Güner, elindeki tabancayı yere düşürdü. Vurulan 6 kişi arasında babasının da olduğunu gören bir esnaf, tabancayı yerden alıp Güner'in başına ateş etti.

Esnafa ateş etti, kendi silahı ile öldürüldü! Ümraniye’deki kan donduran olayın görüntüleri ortaya çıktı - Resim : 2

KENDİ SİLAHIYLA ÖLDÜRÜLDÜ

Polis ekipleri olay yerine güvenlik şeridi çekerken, sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrolde Emrah Güner'in olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Yaralanan 6 kişi sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.

GÖZALTINA ALINDI

Polis ekipleri Emrah Güner'in başına ateş ederek öldüren kişiyi gözaltına aldı. Şüpheli polis merkezine götürüldü. Olay Yeri İnceleme Şube müdürlüğü ekipleri bölgede uzun süre çalışma yaptı. Çalışmanın tamamlanması sonrasında Emrah Güner'in cenazesi İstanbul Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Yaralılardan bazılarının durumunun ağır olduğu öğrenildi. Polisin olayla ilgili çalışma sürüyor.

Esnafa ateş etti, kendi silahı ile öldürüldü! Ümraniye’deki kan donduran olayın görüntüleri ortaya çıktı - Resim : 3

GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Silahlı kavga anına ilişkin güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Güvenlik kamerası görüntülerinde, Emrah Güner'in diğer sürücüyle tartıştığı ve araçtan indirmeye çalıştığı görülüyor. Görüntülerin devamında esnafın araya girerek ayırmaya çalıştığı, devamında silah seslerini duyan esnafın araçların arkasına saklandığı görülüyor.

Esnafa ateş etti, kendi silahı ile öldürüldü! Ümraniye’deki kan donduran olayın görüntüleri ortaya çıktı ile ilgili etiketler Ümraniye cinayet esnaf