Magazin

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Kriz Bitti! Yeni Sezon Bomba Gibi Geliyor!

Başrollerini Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Yalçın Hafızoğlu ve Emir Bendirlioğlu gibi isimlerin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6 sezonu geride bırakarak sezon finaline girmişti.

Başrollerini Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Yalçın Hafızoğlu ve Emir Bendirlioğlu gibi isimlerin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6 sezonu geride bırakarak sezon finaline girmişti.

Geçtiğimiz günlerde dizi ekibi ve kanal arasında bir kriz olduğu ortaya atıldı. Bu kriz sebebiyle de dizi ekibinin çekimlere başlayamadığı söylenenler arasındaydı. Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, Eylül ayı sonunda çekimlere başlanacağını duyurmuştu fakat çekimlere bir türlü başlanamadı. Bu durum ise dizi ekibi ve kanal arasında gerçekten bir sorun olup olmadığını akıllara getirdi. 

Sonunda Kriz Çözüldü 

Atv'nin vazgeçilmez dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın dizi ekibi ile kanal arasındaki anlaşmazlık çözüldü. Dizinin çekimlerine ise hız kesmeden başlanması bekleniyor. Dizinin izleyicileri yeni sezonu dört gözle beklerken Oktay Kaynarca yedinci sezonun hikâyesi hakkında bilgi sahibi olmadığını, yeni sürprizlerin olup olmayacağını bilmediğini söyledi.

Dizinin eski yapımcılarından olan Raci Şaşmaz ve ekibinin de dizinin bulunduğu kanalla yollarına devam etme kararı aldığı da gelen bilgiler arasındaydı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, sürprizli bir sezon finaliyle ekranlara bir süre ara vermişti. Yeni sezon çekimlerinin hazırlıkları hızla sürerken izleyici de heyecanlanmaya ve sabırsızlanmaya başladı.

İki Yeni Transfer Görüşmesi 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kanalla sorunlarını çözmüş ve yeni sezona son hız hazırlanırken yedinci sezona iki yeni usta ismin transfer olması da konuşulanlar arasındaydı.

Dizi yedinci sezonda en son Kırmızı Oda dizisinde Vahit karakterini canlandıran Uğur Yücel'i ve Kuzgun dizisinden aşina olduğumuz ve dizinin Rıfat Bilgin'i olarak tanıdığımız Levent Ülgen'i ağırlıyor. İki usta ismin diziye katılmasıyla birlikte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu sezonda da hikâyesini bomba gibi işleyeceğinin sinyallerini veriyor.