Popüler Haberler |

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. bölüm tek parça izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. bölüm full izle kesintisiz olarak youtube platformunda. 20 Nisan akşamında ATV’de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 191. son bölümünü tek parça halinde izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Oktay Kaynarca’nın oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. bölüm ile 20 Nisan Salı akşamında ATV ekranlarında yayınlandı. Her bölümü olay yaratan ve nefes kesen sahneleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. son bölümünde; Amcası Hızır Çakırbeyli'yi korumak adına iyileştiğini herkesten saklayan Alpaslan sonunda İlhan'ı tamamen ortadan kaldırır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 191. BÖLÜM İZLE İÇİN TIKLAYINIZ

Bu olaydan sonra tüm şüpheleri üzerine çeken Alpaslan Çakırbeyli, amcasının tüm sıkıştırmalarına rağmen açık vermez. Hızır Çakırbeyli, Yavuz Sincanlı'nın verdiği listenin peşinden iz sürmeye devam eder. Tek tek tüm isimlerin üzerine gitmeye kararlı olan Hızır Çakırbeyli'nin yanında ailesi ve dostları yer alır.

Listede en dikkat çeken isimlerden olan Rıdvan'la mekanında yüz yüze gelen Hızır Çakırbeyli çıkış planı için de Kimsesiz Doğan'dan yardım ister. Hızır Çakırbeyli ve dostlarının koruyuculuğunu ise kanuni Asım üstlenir.

Abisinin verdiği savaşta en ön safta yer alan İlyas Çakırbeyli'yi ise eşi Ömür Çakırbeyli sıkıştırır. İlyas'ın hayatından endişe eden Ömür Çakırbeyli'nin aldığı tavır yüzünden Pınar'a gün doğar.

Sitene Ekle