Popüler Haberler |

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 165. sezon finali izle! 166. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 165. bölüm izle! ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam nefes kesecek yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. 28 Nisan akşamı yayınlanacak bölümde; Hızır, dostları tarafından ihanete uğramıştır. Feyyaz amaçladığı planın sonunda gelmiştir. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 165. bölüm izlemek için detaylar haberimizde...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 165. bölüm izle! Salı akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam sezon finaliyle ATV ekranlarına geliyor. Başrollerinde; Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Ceren Benderlioğlu ve Emir Benderlioğlu'nun paylaştığı dizinin yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler merak ediliyor. 28 Nisan akşamı yayınlanacak bölümde; Hızır, dostları tarafından ihanete uğramıştır. Feyyaz amaçladığı planın sonunda gelmiştir. Dizinin yeni bölümünü canlı izle seçeneği üzerinden takip etmek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 165. bölüm izlemek için detaylar haberimizde...

 EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hızır, dostlarının ihanetiyle masadan gönderilirken, Feyyaz, en başından beri ince ince işlediği hain planlarının neticesine ulaşmıştır. Sırada, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan'ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmek vardır. Yapılan plan doğrultusunda Kasaplar, Çakırbeyliler için düzenlenen suikastın başarılı geçtiği haberini verecek, bu haberi bekleyen Feyyaz ise kalıcı bir barış yapmak bahanesiyle bir araya topladığı masa üyelerinin işini bitirecektir.

 EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 165 BÖLÜM İZLE

Nitekim işler bu kez planladığı gibi gitmez. Dostu tarafından ihanete uğradığını düşünen İlyas'ın Behzat'a karşı tavrı sert ve nettir. Artık hiçbir dostu kalmadığını düşünüp üzülürken; Ömür'ün de yaşanacakları önceden bildiğini öğrendiğinde, kimseye güvenmemesi gerektiğini bir kere daha anlayacaktır. Nihayetinde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bir taraf seçmek zorunda kalacak tek kişi yalnızca Ömür olmayacaktır.

Tipi ve Haşmet'in, kardeşim dediği Hızır'a ihanet etmelerine razı gelemeyecek olan Emine de restini çekip evinden ayrılır. Hem kardeşinin hem de eşinin sırtını döndüğü Haşmet'in Behzat'ı da kaybetmesi an meselesidir. Bu ayrılıklara en çok üzülecek olan kişi ise tek amacı sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır olacaktır.