Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. bölüm fragmanı izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. bölüm fragmanı izle! ATV ekranlarının büyük ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 142. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Sevilen dizinin yeni bölümüne Hızır'la Altan'ın karşı karşıya gelmesi damga vurdu. Hayranları yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. bölüm fragmanı izle! Sevilen dizinin yeni bölümüne Hızır'la Altan'ın karşı karşıya gelmesi damga vurdu. Hayranları yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. ATV ekranlarının büyük ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 142. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 142. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır, yaptığı son infazla, bir ganimet ele geçirerek başarıya ulaşmış olsa da Amerikalı düşmanlarının radarına girmekle büyük bir risk aldığının farkındadır.

Bunun üzerine düzenlenen toplantıda, masanın yeni üyesi olarak takdim edilen Behram'ın sadakati teste tabi tutulacaktır. Birlikte yol alıp alamayacaklarından emin olmak isteyen Hızır, Behram'a, daha önce birlikte çalıştığı örgütlerle savaşması emrini verir. Feyyaz'ın gözünü korkutacak olan bu sınavın sonucu, tüm masa üyelerinin hayatını etkileyecektir.

Haşmet, centilmence savaşmayarak, ailenin kadınlarına dokunma cüreti gösteren Meftunlarla ilgili öğrendiklerini Hızır'dan saklayamaz.

Hızır ise öğrendiği bu gerçek karşısında sessizliğini korusa da, emri uygulayan Bülent Meftun'un cezası tabii ki kesilecektir. Böylece Çakırbeyliler ve Meftunlar arasında geçen sessiz savaşta durumlar bir süreliğine eşitlenir.

Hızır dört bir taraftan saldırmaya çalışan düşmanlarının arkasına aldıkları Altan'la da karşı karşıya gelir. Ünal Kaplan'ın öldüğünü öğrendiği bu karşılaşmada, vatanını, milletini satan bir hain olmak yerine, bir haininin namlusunun ucunda korkusuzca can verebileceğini bir kere daha kanıtlayacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 143. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 143. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. bölüm fragmanı izle! ile ilgili etiketler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV