Magazin

Eski eşler Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu yıllar sonra yeniden bir arada

İki kez ayrılığın eşiğinden dönen ve üçüncü kararlarında geri adım atmayıp üç yıllık evliliklerini 2017 yılında 10 dakika içerisinde bitiren 37 yaşındaki oyuncu Birce Akalay ile 39 yaşındaki oyuncu Sarp Levendoğlu yıllar sonra yeniden aynı projede bir araya geliyor.

2014 yılında nikah masasına oturup 2017 yılında boşanan ünlü oyuncular Sarp Levendoğlu ile Birce Akalay'ın Fox Tv’de yayınlanan 'Son Yaz' dizisinde birlikte rol alacağı ortaya çıktı. Dört yıl önce boşanan ikili daha önce de ayrıldıktan sonra aynı projelerde yer almıştı.

Birce Akalay - Sarp Levendoğlu


Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği ve başrollerinde Ali Atay ve Alperen Duymaz'ın yer aldığı FOX TV'de yayınlanan dizi 'Son Yaz', sete çıkmaya hazırlanıyor.

 Birce Akalay - Sarp Levendoğlu

Funda Eryiğit, Erdem Şanlı, Emre Karayel ve Şebnem Dönmez, geçtiğimiz sezon 'Son Yaz' dizisinden ayrılmıştı. Projeye veda eden isimlerin ardından yeni gelecek oyuncular da belli oldu.


Birce Akalay'ın Sare karakteriyle katıldığı projeden bomba bir transfer haberi geldi. Sevilen projeye, Birce Akalay'dan sonra eski eşi Sarp Levendoğlu'nun katılacağı öğrenildi.


YILLAR SONRA AYNI PROJEDE

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, uzun zamandır Eskişehir’de çekilen ''Savaşçı'' dizisindeki başarılı oyunculuğuyla adından söz ettiren Sarp Levendoğlu, 'Son Yaz' dizisinin kadrosuna dahil oldu. Yakışıklı oyuncu Sarp Levendoğlu'nun, dizinin mafya kanadında etkili bir karaktere hayat vereceği öğrenildi.


DAHA ÖNCE İKİ YAPIMDA BİRLİKTE ROL AMIŞLARDI

Öte yandan Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu 2014 ile 2017 yılları arasında evli kalmıştı. Zaman içinde dost kalmaya karar veren eski eşler, ''Küçük Ağa'' adlı dizi ve ''Deliormanlı'' filminin ardından bir kez daha aynı projede buluşacak.